Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Nokia 8 na videu? Ale kdeže, jde pouze o referenční telefon od Qualcommu

Nokia 8 na videu? Ale kdeže, jde pouze o referenční telefon od Qualcommu

Zahraničními i tuzemskými redakcemi včera prolétla zpráva o částečném odhalení nového smartphonu Nokia 8, který má být vlajkovým modelem pro letošní rok s působivým fotoaparátem. Tato informace je založena na následujícím videu serveru Total Tech z veletrhu CES, na němž je porovnávána efektivita optické stabilizace u čipsetů Qualcomm Snapdragon 821 a 835.

Telefon napravo má být podle videa Nokia 8, příští vlajková loď, která nabídne skvělé parametry v čele se Snapdragonem 835, 6 GB RAM, 24MPx fotoaparátem a dalšími skvělými vymoženostmi, s nimiž nás má HMD Global Oy ohromit příští měsíc na veletrhu MWC.

Pravda je ale jiná

My se ale nachytat nenecháme, zařízení vpravo není žádná Nokia, ale referenční telefon přímo od Qualcommu, vyrobený pro účely demonstrování nových schopností čipsetu Snapdragon 835.

(zdroj fotografií: http://winfuture.mobi/video/17191)

Podrobněji si jej můžete prohlédnout na fotografiích okolo, v obchodě se však s tímto telefonem nesetkáte, stejně jako s předchozími referenčními telefony postavenými na starších čipsetech Qualcomm.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. Readytogo (neregistrovaný)

    Skoda.

  2. tomas (neregistrovaný)

    Co ma spoločne procesor s optickou stabilizáciou? Skôr by mal byt porovnávaný eis

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel