Domů » Bleskovky » Nizozemský Vodafone se připravuje na předprodej Samsungu Galaxy S Edge

Nizozemský Vodafone se připravuje na předprodej Samsungu Galaxy S Edge

O příchodu zahnutého Samsungu Galaxy S6 snad dnes již nikdo nepochybuje, informace o jeho existenci přichází z mnoha zdrojů a tak ve vzduchu visí pouze otázka, kdy tento model přijde. Stránky nizozemského Vodafonou naznačují, že by čekání nemuselo být dlouhé.

  

Ve zdrojovém kódu se totiž nachází poznámka od vývojáře ve znění „Přidat předobjednávkový formulář pro Samsung Galaxy S Edge“. Chystaná novinka tak zřejmě po vzoru Galaxy Note Edge nebude obsahovat v názvu číslovku, k odhalení by mělo dojít 2. března na veletrhu MWC v Barceloně.

 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).