Sledujte nás na YouTube

Nizozemský Vodafone se připravuje na předprodej Samsungu Galaxy S Edge

O příchodu zahnutého Samsungu Galaxy S6 snad dnes již nikdo nepochybuje, informace o jeho existenci přichází z mnoha zdrojů a tak ve vzduchu visí pouze otázka, kdy tento model přijde. Stránky nizozemského Vodafonou naznačují, že by čekání nemuselo být dlouhé.

  

Ve zdrojovém kódu se totiž nachází poznámka od vývojáře ve znění „Přidat předobjednávkový formulář pro Samsung Galaxy S Edge“. Chystaná novinka tak zřejmě po vzoru Galaxy Note Edge nebude obsahovat v názvu číslovku, k odhalení by mělo dojít 2. března na veletrhu MWC v Barceloně.

 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *