Netflix: vybíráme nejlepší seriálové a filmové premiéry (8. 2. 2023)

Netflix, zdroj obrázku: Unsplash.com

Jako každý týden, i tentokrát vám přinášíme výběr toho nejlepšího, co se v následujících sedmi dnech podívá do oblíbené streamovací služby Netflix. Premiéry se tradičně dočká celá řada filmů a seriálů, avšak ne všechny stojí za vaši pozornost. Které byste naopak neměli minout?

U tebe nebo u mě? (Your Place or Mine)

  • Datum premiéry: 10. 2. 2023
  • Hrají: Ashton Kutcher, Reese Witherspoon, Steve Zahn, Griffin Matthews, Jesse Williams

Debbie a Peter jsou každý z jiného těsta. Když si ale tihle nejlepší kamarádi prohodí na týden domov, vyzkouší si život toho druhého a možná z toho bude i něco víc. Romantická komedie s Reese Witherspoon (Pravá blondýnka, Walk the Line) a Ashtonem Kutcherem (Osudový dotek, jOBS).

S blížícím se Valentýnem přibývá na streamovacích platformách také romantických komedií. Ne všechny stojí za to, ale snímek U tebe nebo u mě? s držitelkou Oscara v hlavní ženské roli slibuje zajímavou podívanou, u které by nemuseli ani muži obracet oči v sloup.

Můj táta je lovec mimozemšťanů (My Dad the Bounty Hunter)

  • Datum premiéry 1. řady: 9. 2. 2023
  • Namluvili: Jecobi Swain, Laz Alonso, Jim Rash, Leslie Uggams, Priah Ferguson

Intergalaktický lovec mimozemských zločinců a táta v jedné osobě má pořádný problém. Jeho dvě děti s ním totiž potají vyrazí do vesmíru a naruší veledůležitou misi. Hudební podkres znělky má na svědomí známý rapper Redman.

Animovaný seriál Můj táta je lovec mimozemšťanů určený především pro mladší diváky kombinuje nejen zajímavou podívanou pro děti, ale také přesah v podobě rodičovských trablů jejich otce, se kterým se nejeden rodič jistě ztotožní a zároveň jim umožní sledovat tento seriál společně s nimi.

Bill Russell: Legenda NBA (Bill Russell: Legend)

  • Datum premiéry: 8. 2. 2023
  • Hrají: Bill Russell

Životopisný dokument o inspirativním odkazu, který po sobě zanechal velmi úspěšný hráč NBA a slavný bojovník za občanská práva Bill Russell. Dokumentární snímek přichází necelý rok poté, co slavný basketbalista zemřel ve svém domě v Mercer Island.

Legendy světa basketbalu jistě všichni známe: Michael Jordan, Larry Bird, Magic Johnson či LeBron James. Pak jsou ale hvězdy, které už nejsou mezi námi a na které se trestuhodně zapomíná. Takovou byl i Bill Russell, který se angažoval jako občanský aktivista, za což od prezidenta Baracka Obamy obdržel prezidentskou medaili svobody. Dokument Bill Russell: Legenda NBA by si tak neměli nechat uniknout nejen fanoušci košíkové, ale také zájemci o historii Spojených států.

Autor článku blank
Michael Chrobok
Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku. Jaká zařízení aktuálně používám?

Kapitoly článku