TOPlist

Netflix: vybíráme nejlepší seriálové a filmové premiéry (22. 3. 2023)

netflix ja jsem georgina

Jako každý týden, také tentokrát pro vás přinášíme výběr těch nejlepších filmů a seriálů, které se v následujícím týdnu podívají do oblíbené streamovací služby Netflix. Premiéru jich bude mít jako už tradičně celá řada, nicméně ne všechny stojí za vaši pozornost. Které jsou podle nás zajímavé?

Za zmínku stojí například seriál Noční agent inspirovaný románem Matthewa Quirka, čtvrtá řada světoznámé reality show Láska je slepá nebo druhá řada exkluzivního pohledu do života partnerky nejznámějšího fotbalisty na světě, Jmenuji se Georgina.

Noční agent (The Night Agent)

  • Datum premiéry 1. řady: 23. 3. 2023
  • Hrají: Hong Chau, D.B. Woodside, Enrique Murciano, Eve Harlow, Sarah Desjardins

Ostražitý agent FBI je nasazený na nouzovou linku v Bílém domě. Když přijme hovor, který odhalí spiknutí přímo v sídle prezidenta, převrátí se mu život vzhůru nohama. Napínavý akční seriál podle románu Matthewa Quirka, ve kterém hrají Gabriel Basso, Luciane Buchanan a Hong Chau.

Akčních seriálů na pozadí konspiračních událostí ve stylu populárního Jasona Bourna není nikdy dost. Noční agent se pokouší vytvořit vlastní mytologii na základě románu spisovatele Matthewa Quirka, který čerpal inspiraci pro své dílo během práce pro The Atlantic. Jestli se bude jednat o překvapivý hit nebo naprostý propadák, rozhodnou teprve až diváci.

Láska je slepá (Love Is Blind)

  • Datum premiéry 4. řady: 24. 3. 2023
  • Účinkují: Vanessa Lachey, Nick Lachey, Lauren Speed-Hamilton, Cameron Hamilton, Jessica Batten

Nick a Vanessa Lacheyovi pořádají sociální experiment. Nezadaní muži a ženy při něm hledají lásku a zasnoubí se, ještě než se osobně setkají. Oblíbený seriál získal dvě nominace na cenu Emmy včetně kategorie Výjimečně strukturovaný reality program, který získal oblibu po celém světě.

Reality show Láska je slepá patrně není potřeba dopodrobna představovat. I ve čtvrté řadě opět půjde o seznamování nezadaných mužů a žen, na jejímž konci se snad nachází vytoužená láska a život jako z pohádky. Jestli to tentokrát účinkujícím vyjde a v reality show naleznou svého životního partnera, o tom se budete muset přesvědčit na vlastní oči.

Jmenuji se Georgina (I Am Georgina)

  • Datum premiéry 2. řady: 24. 3. 2023
  • Účinkují: Georgina Rodríguez

Máma, influencerka, podnikatelka a taky partnerka Cristiana Ronalda. Georgina Rodríguez nám v tomhle dojemném portrétu dává nahlédnout do svého každodenního života. Jmenuji se Georgina odhalí všechny aspekty života Georgina Rodríguezové, od těch nejznámějších, až po ty nejosobnější.

Christiano Ronaldo je patrně nejznámější aktivní fotbalista na planetě. Kolem jeho soukromého života panuje spousta otazníků, stejně jako okolo jeho aktuální partnerky Georginy Rodríguezové. V kombinaci reality show a dokumentární série Já jsem Georgina můžeme nahlédnout do jejího každodenního života, mateřství, vztahů, cestování, večírků a možná poznáme, kdo Georgina Rodríguezová skutečně je.

Autor článku Michael Chrobok
Michael Chrobok
Zástupce šéfredaktora, fotograf, hráč. Baví mě baseball, F1, urbanismus, filmy Wese Andersona, moderní umění a rozličné fantasy/sci-fi světy. Nepohrdnu dobrým jídlem, zajímavou knihou či výletem do neznáma.

Kapitoly článku