Domů » Články » Neomezená data u T-Mobile zdarma. Poradíme vám, jak je aktivovat

Neomezená data u T-Mobile zdarma. Poradíme vám, jak je aktivovat

Od dnešního dne mohou všichni smluvní zákazníci operátora T-Mobile využívat neomezená mobilní data. Obdobnou akci kvůli současnému krizovému stavu před několika dny spustilo také O2, nicméně s omezením rychlosti stahování, což u T-Mobile neplatí – tady máte neomezenou rychlost stahování i nahrávání.

tmobile internet zdarma
T-Mobile nyní nabízí neomezená mobilní data zdarma (zdroj: T-Mobile)

Nabídka je dostupná i pro občany České republiky, kteří momentálně pobývají v zemích Evropské unie. Ti díky tomu mohou být v kontaktu se svou rodinou a blízkými. Tato nabídka T-Mobilu by měla předběžně platit do konce dubna.

T-Mobile SIM data
Ilustrační obrázek (zdroj: T-Mobile)

Twist zákazníci mají nově možnost využívat 50% bonus na bezhotovostní dobití prostřednictvím aplikace Můj T-Mobile a webu operátora. Bonusový kredit má platnost 30 dní.

Jak neomezená data aktivovat?

Nejjednodušší je toto tarifní zvýhodnění aktivovat skrze aplikaci Můj T-Mobile, která je dostupná pro Android a iOS. V aplikaci se vám objeví nabídka „Zapnout neomezená data zdarma„. Kvůli obrovskému zájmu uživatelů ale byla aplikace v době psaní článku přetížená a nabídku se nám povedlo aktivovat až po zhruba pěti minutách zkoušení. Minimálně nyní se to tedy chce obrnit určitou dávkou trpělivosti.

Některým zákazníkům (například s rámcovou smlouvou) balíček operátor aktivovat automaticky bez toho, aniž by museli cokoliv dělat.

Pokud nemáte v telefonu nainstalovanou aplikaci, lze neomezená data aktivovat také na webu operátora, kde se jednoduše přihlásíte skrze své telefonní číslo. Pozor ale, i webová aplikace je v těchto chvílích přetížená a několikrát se nám stalo, že se vůbec nenačetla. I sám operátor o tom na webu informuje chybovou zprávou „Vážený zákazníku, omlouváme se, ale systém je v tuto chvíli přetížen. Zkuste to prosím později.

muj tmobile data
Balíček s neomezenými daty se vám v těchto chvílích nemusí povést aktivovat na první pokus (zdroj: vlastní)

Jakmile se vám balíček povede aktivovat, přijde vám o tom potvrzovací zpráva. Pozitivní také je, že tato neomezená data vám operátor bude čerpat před daty, které máte zakoupené s vaším tarifem.

Do diskuze nám můžete dát vědět, zda se vám už neomezená data povedlo aktivovat.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Tomáš
Anonym
Tomáš
Offline

Nemusel jsem dělat vůbec nic.. aktivováno automaticky (rámcová smlouva)

Thor Steinar
Uživatel
Thor Steinar
Offline

Taky.

Tomáš Pazdera
Uživatel
Tomáš Pazdera
Offline

Můžu jen vědět, jestli jste o tom dostal nějakou potvrzovací SMS? Mám číslo přes zaměstnavatele a popravdě netuším, jak to tam mají řešené, tak jestli to mám brát za automat i když nepřišla sms, nebo jestli radši jít zaurgovat na firmu. Předem díky.

Vlastimil
Anonym
Vlastimil
Offline

Asi na 10. pokus se mi je v aplikaci Můj Tmob povedlo aktivovat :) díky za upozornění, málem bych na to zapomněl.