Domů » Články » Neomezená data u T-Mobile zdarma. Poradíme vám, jak je aktivovat

Neomezená data u T-Mobile zdarma. Poradíme vám, jak je aktivovat

Od dnešního dne mohou všichni smluvní zákazníci operátora T-Mobile využívat neomezená mobilní data. Obdobnou akci kvůli současnému krizovému stavu před několika dny spustilo také O2, nicméně s omezením rychlosti stahování, což u T-Mobile neplatí – tady máte neomezenou rychlost stahování i nahrávání.

tmobile internet zdarma
T-Mobile nyní nabízí neomezená mobilní data zdarma (zdroj: T-Mobile)

Nabídka je dostupná i pro občany České republiky, kteří momentálně pobývají v zemích Evropské unie. Ti díky tomu mohou být v kontaktu se svou rodinou a blízkými. Tato nabídka T-Mobilu by měla předběžně platit do konce dubna.

T-Mobile SIM data
Ilustrační obrázek (zdroj: T-Mobile)

Twist zákazníci mají nově možnost využívat 50% bonus na bezhotovostní dobití prostřednictvím aplikace Můj T-Mobile a webu operátora. Bonusový kredit má platnost 30 dní.

Jak neomezená data aktivovat?

Nejjednodušší je toto tarifní zvýhodnění aktivovat skrze aplikaci Můj T-Mobile, která je dostupná pro Android a iOS. V aplikaci se vám objeví nabídka „Zapnout neomezená data zdarma„. Kvůli obrovskému zájmu uživatelů ale byla aplikace v době psaní článku přetížená a nabídku se nám povedlo aktivovat až po zhruba pěti minutách zkoušení. Minimálně nyní se to tedy chce obrnit určitou dávkou trpělivosti.

Některým zákazníkům (například s rámcovou smlouvou) balíček operátor aktivovat automaticky bez toho, aniž by museli cokoliv dělat.

Pokud nemáte v telefonu nainstalovanou aplikaci, lze neomezená data aktivovat také na webu operátora, kde se jednoduše přihlásíte skrze své telefonní číslo. Pozor ale, i webová aplikace je v těchto chvílích přetížená a několikrát se nám stalo, že se vůbec nenačetla. I sám operátor o tom na webu informuje chybovou zprávou „Vážený zákazníku, omlouváme se, ale systém je v tuto chvíli přetížen. Zkuste to prosím později.

muj tmobile data
Balíček s neomezenými daty se vám v těchto chvílích nemusí povést aktivovat na první pokus (zdroj: vlastní)

Jakmile se vám balíček povede aktivovat, přijde vám o tom potvrzovací zpráva. Pozitivní také je, že tato neomezená data vám operátor bude čerpat před daty, které máte zakoupené s vaším tarifem.

Do diskuze nám můžete dát vědět, zda se vám už neomezená data povedlo aktivovat.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

4 komentářů

  1. Nemusel jsem dělat vůbec nic.. aktivováno automaticky (rámcová smlouva)

    • Tomáš Pazdera

      Můžu jen vědět, jestli jste o tom dostal nějakou potvrzovací SMS? Mám číslo přes zaměstnavatele a popravdě netuším, jak to tam mají řešené, tak jestli to mám brát za automat i když nepřišla sms, nebo jestli radši jít zaurgovat na firmu. Předem díky.

  2. Asi na 10. pokus se mi je v aplikaci Můj Tmob povedlo aktivovat :) díky za upozornění, málem bych na to zapomněl.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).