Domů » Bleskovky » Jak získat neomezená mobilní data za 100 Kč? Je to překvapivě snadné

Jak získat neomezená mobilní data za 100 Kč? Je to překvapivě snadné

Operátor T-Mobile nedávno oznámil, že na léto nabídne všem svým zákazníkům (s výjimkou některých firemních) neomezená data. Tato nabídka platí i pro majitele předplacených SIM karet Twist, pokud mají aktivovaný určitý datový balíček.

Neomezená data za 100 Kč? Máme pro vás návod
Neomezená data za 100 Kč? Máme pro vás návod

V praxi to znamená, že se k neomezeným datům doslova „za pár korun“ může dostat úplně každý. V tomto článku vám poradíme, jak na to.

Neomezená data za 100 Kč? Jde to!

V obchodních podmínkách akce se dočtete, že aby mohl majitel Twist karty využít neomezeného internetu, musí mít aktivní jeden z následujících datových balíčků: Twist internet na měsíc 400MB, Twist internet na měsíc 1GB, Twist internet na měsíc 2GB, Twist internet na měsíc 4GB, Twist STO, nebo Twist Internet na rok. Nejlevnější je pochopitelně ten první, který stojí 99 Kč.

Z toho vyplývá, že na dva měsíce neomezeného internetu budete potřebovat předplacenou SIM kartu s kreditem 200 Kč (resp. 198 Kč). Ta se oficiálně prodává právě za 200 Kč, nicméně někteří prodejci mají v současné době tuto SIM v akci za poloviční cenu (například Electro World).

Další možností je si pak zdarma objednat „Ochutnávkovou SIM“ z webu T-Mobile, na níž si následně 200 Kč kreditu dobijete.

Pozor – na internetu se dá velmi výhodně koupit předplacená Twist karta T-Mobile (název Předplacený Internet); její cena se pohybuje v rozmezí 35 až 50 Kč a je přednabitá je na 200 Kč. Jelikož se ale nejedná o SIM kartu datovou a nikoliv hlasovou, není možné ji pro tuto nabídku využít.

Wi-Fi hotspot pro rodinu či přátele v celé EU

SIM kartu můžete využít i pro sdílení internetu. Pokud máte doma například nějaký starý telefon, který podporuje funkci mobilního Wi-Fi hotspotu, stačí do něj Twist SIM kartu vložit a rázem můžete sdílet neomezený mobilní internet pro své přátele či rodinu, což se během léta na cestách může hodit. Data navíc můžete čerpat i v rámci Evropské unie, takže Wi-Fi hotspot využijete třeba na dovolené.

Twist kartu s potřebným kreditem každopádně po vložení do telefonu musíte nejprve aktivovat. Učiníte tak vytočením infolinky na čísle 4603. Následně si stáhněte aplikaci Můj T-Mobile a aktivujte datový balíček „Twist internet na měsíc 400MB“. Po jeho pořízení by se vám měla v sekci „Akce pro vás“ už zobrazit nabídka balíčku „Neomezená data na léto“, který lze aktivovat zdarma.

Aktivujte si u T-Mobile neomezená mobilní data. Zdarma a na celé léto :-)
Aktivujte si u T-Mobile neomezená mobilní data. Zdarma a na celé léto :-)

Návod, jak neomezená data aktivovat, najdete zde. Po uplynutí 30 dnů celý proces (pochopitelně bez prvotní aktivace SIM) musíte zopakovat. Nabídka neomezeného mobilního internetu u T-Mobile platí do 31. srpna do půlnoci, kdy se balíček sám vypne.

Tomáš Krompolc

Fanoušek Androidu, Googlu a moderních technologií. Rád si poslechne tvrdší hudbu a mezi jeho nejoblíbenější seriály patří ty z produkce Netflixu. V současné době je spokojeným majitelem telefonu OnePlus 6.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Leoš
Anonym
Leoš
Offline

Tohle nejde. Mám to vyzkoušeno. Za 39,- je to Twist Online a na ten se tato akce s neomezenými daty na léto nevztahuje. Pokud se vám to povedlo aktivovat a změnit v redakci, jste jediní.

budis
Uživatel
budis
Offline

To by mě zajímalo, protože i v minulém článku kdosi komentoval, že tento typ předplacenky nelze použít. Jak to tedy je?

Michal Javůrek
Uživatel
Michal Javůrek
Offline

Dobrý den, zatím jsme SIM kartu netestovali, teprve jsme si ji do redakce objednali a je na cestě, ale pokud je to tak, jak píšete, v textu nepřesnost upravíme. Děkujeme za upozornění.

Wertigo
Uživatel
Wertigo
Offline

Tak jako chápu tyhle debaty. Jsme v Čechách ? I tak, pokud se někomu zdá 200,-Kč za neomezená data na 2 měsíce moc aby trávil čas hledáním tak proti gustu….
Myslím, že většina zákazníků jiných operátorů sáhne po nejjednodušším řešení. Prostě půjde, koupí Twist a je to.