Domů » Články » Nenechte si uletět nový Samsung GALAXY S4

Nenechte si uletět nový Samsung GALAXY S4

Soutěž o nový smartphone GALAXY S4 spouští Samsung na své facebookové stránce. Princip je jednoduchý, stačí kliknout na letící balonek a správně odpovědět na soutěžní otázku. Ve hře jsou čtyři telefony Samsung GALAXY S4.

Soutěž je rozdělena do dvou kol, o telefon se hraje v každém z nich. První kolo končí v pondělí 17. června. Druhé začíná ve středu 19. června a potrvá až do 26. 6. Jediné, co musíte před vstupem do soutěže udělat, je povolit na vlastním facebookovém profilu aplikaci „Chyť balónek“, dostupnou skrze tuto webovou stránku. Poté stačí chytit balonek, co nejpřesněji odpovědět na soutěžní otázku a nový Samsung GALAXY S4 může být Váš. Soutěže se mohou zúčastnit občané ČR nebo SR starší 18 let.

Samsung GALAXY S4 je novou vlajkovou lodí společnosti Samsung. Pochlubit se může jedinečným Full HD Super AMOLED displejem o velikosti 5″ a unikátními vlastnostmi, které vás budou bavit. S telefonem Samsung GALAXY S4 můžete na jednom místě procházet a nakupovat libovolný obsah dostupný v jednotlivých aplikacích služby Samsung Hub. Videa, hry, hudba, vzdělávací aplikace – to všechno najdete v jednom integrovaném obchodě. Ve snadno použitelném a stylovém rozložení podobném časopisu najdete všechno, co hledáte. Využít můžete i aktuální nabídky na roční předplatné týdeníku Reflex zdarma.

Vylepšený software telefonu nabízí také snadnější ovládání pomocí funkce „Bezdotykový náhled“, která umožňuje krátkým podržením prstu před obrazovkou snadno a pohodlně zvětšovat obsah a fotografie, zobrazovat náhledy e-mailů a rychle vytáčet telefonní čísla, nebo funkce „Bezdotykové ovládání“, při kterém můžete ovládat telefon pouhým mávnutím rukou nad obrazovkou, aniž byste se jí museli dotknout.

Samsung GALAXY S4 má také celou škálu fotografických funkcí, které umožňují snímky různými způsoby nejen upravovat, ale také pořizovat. S funkcí „Oboustranný snímek“ můžete současně fotografovat fotoaparátem umístěným vpředu (2 Mpix) i vzadu (13 Mpix). „Akční snímek“ vám umožní zachytit celé dění na jediné nepřetržité časosběrné fotografii. Funkce „Zvuk a foto“ ukládá zvuk při stisknutí spouště. A pokud chcete pořídit sérii snímků a vybrat jednu část fotografie, která se bude pohybovat, zatímco ostatní zůstanou nehybné, vyberte funkci „Animovaná fotografie“.

Sledujte balonky a vyhrajte!

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).