Nelítostný test modelu LG G3: Vydrží koupel ve vodní lázni? (video)

Aktuální vlajková loď korejského LG, model G3 (recenze), díky svému ultrajemnému displeji zadupala konkurenci do země (i když Samsung ji v domovské Koreji dohání modelem S5 LTE-A), ale v jedné oblasti ztrácí. Nemá totiž na rozdíl od Samsungu Galaxy S5 či Xperie Z2 od Sony deklarovanou žádnou odolnost proti vodě nebo vniknutí prachu.

LG G3 Water Test - Is it Water Resistant?

Podle uživatele Harrise Craycrafta a jeho videa na YouTube však dokáže „gétrojka“ lehkou sprchu bez potíží přežít. Podrobena byla nejen proudu stříkající vody, ale i dvouhodinové vodní lázni. Voda se sice dostala pod zadní kryt, telefon však nadále fungoval, i když nemáme informace, zdali tento test přežily reproduktory nebo microUSB port.

 

I tak toto video dokazuje, že by déšt nebo neočekávaná koupel tomuto telefonu neměly ublížit. Doporučujeme však tyto testy na svém telefonu nezkoušet.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku