Nejvýkonnější nabíječka v malém těle. Objevte technologii GaN

GaN

Neuběhne ani měsíc, kdy bychom neslyšeli o nových nabíječkách či telefonech, které umí nabíjet desítky wattů za hodinu. Znáte ale technologii GaN? Ta se stává přímo revoluční technologií pro nabíjení spotřební elektroniky.

Co to je GaN?

Nitrid gallitý – to je plné znění záhadného označení GaN. Bývá často označován za materiál budoucnosti. Zatím ho najdeme hlavně v nabíječkách, které využívají polovodiče právě z nitridu gallitého, oproti klasické technologii, která využívá křemík. A v čem je to kouzlo? Polovodiče z technologie GaN snesou mnohem vyšší frekvence. Nabíjení tak může být mnohem efektivnější. 

Jaké jsou hlavní výhody těchto nabíjecích adaptérů?

Oblíbené jsou adaptéry Hyper a jejich řada HyperJuice. Mezi hlavní výhody se řadí:

  • Opravdu rychlé nabíjení více přístrojů najednou
  • Nižší spotřeba energie
  • Menší a lehčí tělo než u klasických nabíječek
  • Při používání se nezahřívá, ani při větší zátěži
  • V balení jsou i adaptéry do zásuvek, které potěší hlavně cestovatele

Vyberte si ze široké nabídky

V nabídce naleznete hned několik druhů adaptérů. Oblíbený je HyperJuice 65W GaN, který vás překvapí opravdu malým tělem, ve kterém se skrývá energie hned pro tři zařízení. Obsahuje dva USB-C konektory podporující Power Delivery 3.0, které jsou ideální pro napájení notebooků či telefonů. Nechybí jeden USB-A konektor disponující funkcí Quick Charge 3.0, která zase pohodlně nabije fotoaparát, powerbanku apod.

Gan 2

Pokud chcete opravdu to nejlepší a nejvýkonnější na trhu, sáhněte po HyperJuice 100W GaN. Ten má hned 4 porty (2x USB-C a 2x USB 3.0.), které spolehlivě nabíjí notebook, tablet, mobil i sluchátka zároveň. Chytrá technologie umožní rozdělení energie v co nejefektivnějším poměru a pro zařízení, které jí nejvíce potřebuje.

Investice do adaptéru je vyšší než u klasických nabíječek, ale vyplatí se. Kromě spotřeby energie a času si ušetříte i neustálé nošení několika druhů nabíječek a navíc budete mít vše nabité bleskurychle.

Podívejte se na celou nabídku HyperJuice zde.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku