Nejpopulárnější počítačová hra všech dob přichází na Android a iOS

Na letošní rok připadá 25. výročí jedné z nejhranějších her v počítačové historii a zabijáka pracovní produktivity nejednoho úředníka – Solitaire. Microsoft se k oslavám čtvrtstoletí rozhodl zpřístupnit své karty i ostatním platformám.

microsoft-solitaire-collection

Majitelé zařízení s Androidem a iOS si mohou stáhnout celý balíček karetních her Microsoft Solitaire Collection, který kromě klasického solitairu nabízí i hry Spider Solitaire, FreeCell, Pyramid a TriPeaks. Tato kolekce se poprvé objevila ve Windows 8, za čtyři roky své existence nasbírala 119 milionů unikátních hráčů. Stejně jako verze pro Windows, i verze pro Android a iOS obsahují propojení s Xbox Live, tudíž lze sbírat herní bonusy a sdílet herní úspěchy s ostatními hráči.

Hra je zdarma, avšak je prošpikována reklamami, které lze za poplatek 2 dolarů (asi 60 korun) odstranit, tento bonus je navíc do konce letošního roku zdarma.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

8 komentářů

  1. vlada (neregistrovaný)

    Konecne si nemusim drzet windowsy v dualbootu :-)

  2. Hffh (neregistrovaný)

    Nechápu proč MS svůj vlastní titul nevydá na svou vlastní platformu, ale jen na 2 konkurenční. A potom se diví, že lidi si radši koupí iOS nebo Android kvůli podpoře vývojářů

  3. ivan (neregistrovaný)

    Bylo by fajn dat i odkaz na windows verzi

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel