Nejlepší koloběžky jsou zpět. KAABO jede 50 km/h a má dojezd až 70 km

800 600 KAABO Skywalker 8H 9

KAABO je zpět. Dlouho vyprodané elektrokoloběžky je opět možné předobjednat. Mobil Pohotovost začala nabízet limitované množství tří vybraných modelů. Nejvýkonnější z nich nabízí velmi zajímavé parametry – rychlost 50 km/h a dojezd až 70 km.

Elektrické koloběžky KAABO oficiálně zamířily na český trh v polovině srpna. Nicméně už během předobjednávek se prakticky všechny dostupné kusy vyprodaly. Ty nejdražší modely zůstávají stále vyprodané. Nyní však míří na sklad druhá várka koloběžek se 3 nejlevnějšími modely. Jde o koloběžky, které i navzdory nižší ceně nabídnou nadstandardní parametry.

Rychlost až 50 km/h, dojezd 70 km

Nejvýkonnější a zároveň i nejzajímavější model je KAABO Mantis 10, který byl prestižním magazínem Electric Scooter Guide vyhlášen nejlepší elektrokoloběžkou roku 2021. Mantis 10 nabízí dojezd až 70 km a slušnou maximální rychlost 50 km/h. Koloběžka má přední i zadní kolo odpružené a díky bytelné konstrukci zvládne jako jediná ze tří dostupných modelů lehký terén v přírodě. V předprodeji je za cenu 32 990 Kč.

KAABO - Nejlepší koloběžky na světě

Zbylé dva dostupné modely jsou z řady KAABO Skywalker a jsou přímo ideální do města. Koloběžky se prakticky liší jen hlavními parametry a nepatrně i konstrukcí. Levnější Skywalker 8H za 19 990 Kč nabízí dojezd až 50 km a maximální rychlost 38 km/h. Výkonnější Skywalker 10H za 24 990 Kč zvládne na jedno nabití až 65 km a můžete s ní jet až 50 km/h.

Na všechny elektrokoloběžky KAABO zakoupené u Mobil Pohotovosti se vztahuje prémiová záruka a počítat můžete se záručním i pozáručním servisem. Samozřejmostí je i možnost pořídit si koloběžku na splátky bez navýšení.

KAABO kolobezky

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku