TOPlist

Nedostatek spánku postihuje až čtyři pětiny populace. Pomoci může spánkový kurz od Samsungu

Vyspi se na to samsung

Počet lidí trpících spánkovou deprivací, tedy že spí 6 hodin a méně, se za posledních 50 let zdvojnásobil. Jedná se o celosvětový problém, který se navíc v průběhu času významně zhoršuje. Přispět ke zlepšení situace se rozhodl Samsung, který společně s experty navrhl spánkový kurz s názvem Vyspi se na to. Ten má účastníkům pomoct zvýšit kvalitu jejich spánku, a tím i zdraví. K absolvování kurzu motivuje i štědrá výhra v podobě chytrých hodinek Galaxy Watch5.

Spánkový kurz Samsung vytvořil s pomocí předních odborníků na spánek, jako je například expertka na biohacking Veronika Allister, neurogenetik Tomáš Eichler nebo analytik Petr Ludwig. Právě Ludwig, obsahový garant kurzu, upozorňuje na možná rizika špatných spánkových návyků: „Pokud trpíme spánkovou deprivací, máme oslabený imunitní systém. Výrazně se zvyšší riziko vzniku rakoviny, Alzheimerovy choroby, kardiovaskulárních onemocnění, obezity i depresí.“

Do spánkového kurzu se můžou zájemci přihlásit již od 12. prosince. Čeká na ně celkem osm profesionálních lekcí, v nichž získají rady a tipy na to, jak správně fungovat přes den i v noci, aby optimálně regenerovali své tělo. Jednotlivé kurzy se zabývají tématy, jako jsou cirkadiánní rytmy, světlo, stravování či biohacking.

samsung galaxy watch 5

Každý, kdo do 23.12.2022 absolvuje výzvu a zodpoví na kontrolní otázku, se navíc automaticky dostane do slosování o chytré hodinky Galaxy Watch5 od Samsungu. Čím víc výzev dotyčný splní, tím větší má šanci na výhru. Celkem osm soutěžících získá chytré hodinky, které nepřetržitě monitorují veškeré zdravotní i tělesné hodnoty a mohou tak pomoci lépe spát a mít dostatek energie i po skončení kurzu.

Kromě možnosti vyhrát Galaxy Watch5 obdrží každý absolvent kurzu diplom Spánkového experta s malou pozorností od Samsungu v podobě slevového kódu právě na tyto hodinky. Více na www.vyspisenato.cz.

Autor článku PR článek
PR článek
Takto označený obsah má charakter reklamního sdělení, jehož zadavatelem je subjekt třetí strany. Máte-li zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected].

Kapitoly článku