Narozeninová soutěž: Vyhrajte Huawei Ascend P7, Ascend G6 a MediaPad 10 Link+

Ve čtvrtém kole naší narozeninové soutěže jsme pro vás se společností Huawei připravili soutěž o skvělé smartphony Huawei Ascend P7, Ascend G6 a tablet Huawei MediaPad 10 Link+.

Naše narozeninové soutěž běží na plné obrátky a ve čtvrtém soutěžním kole jsme si pro vás se společností Huawei připravili soutěž o nový vlajkový model Huawei Ascend P7 (recenze), který láká na elegantní design, výborný Full HD displej a povedený fotoaparát. Dále budete moci vyhrát smartphone Huawei Ascend G6 (recenze) a elegantní tablet Huawei MediaPad 10 Link+.


1. cena: Huawei Ascend P7

Pokud chcete jedno ze jmenovaných zařízení získat, stačí pouze správně odpovědět na připravené soutěžní otázky a pak už jen doufat, že se štěstí usměje právě na vás. Huawei Ascend P7 získá ten, jehož správná odpověď dorazí 1234. v pořadí, Huawei Ascend G6 1919. v pořadí a tablet Huawei MediaPad 10 Link+ 2345. v pořadí.


2. cena: Huawei Ascend G6


3. cena: tablet Huawei MediaPad 10 Link+

Pravidla soutěže

1. Pořadatelem soutěže je společnost SMARTMania s.r.o. se sídlem Rybná 716/24, 110 00 Praha 1, IČ: 026 64 569, sp. zn.: C 222000 vedená u městského soudu v Praze jako provozovatel serveru SmartMania.cz, (dále jen „Pořadatel“).

2. Soutěž se koná v termínu od 10. července 2014, 08:00 a končí po dosažení 2345. správných odpovědí, nejpozději však 24. července 2014, 23:59.

3. Soutěže se mohou zúčastnit občané České republiky a osoby s trvalým nebo obvyklým bydlištěm na území České republiky.

4. Šanci na výhru mají pouze ti soutěžící, kteří vyplní kontaktní údaje (jméno, příjmení a e-mail), správně odpoví na soutěžní otázky a potvrdí souhlas s pravidly soutěže.

5. Smartphone Huawei Ascend P7 získá výherce, jehož správná odpověď dorazí 1234. v pořadí. Smartphone Huawei Ascend G6 získá výherce, jehož správná odpověď dorazí 1919. v pořadí. Tablet Huawei MediaPad 10 Link+ získá výherce, jehož správná odpověď dorazí 2345. v pořadí. Výherci budou pořadatelem soutěže kontaktování na uvedeném e-mailu za účelem získání adresy pro zaslání výhry, a to nejpozději do 7 dnů od skončení soutěže. Jména výherců budou zveřejněna na serveru SmartMania.cz po ukončení soutěže.

6. Každá osoba se může soutěže zúčastnit pouze jednou. Pořadatel si vyhrazuje právo smazat duplicitní nebo podvodné záznamy.

7. Účastník soutěže poskytuje Pořadateli souhlas se  zpracováním svých osobních údajů (jméno, příjmení, e-mailová adresa) pro marketingové účely, tedy za účelem nabízení obchodu a služeb  v souladu s právními předpisy České republiky. Tento souhlas je možné na přání účastníka soutěže odvolat prostřednictvím e-mailu s žádostí o odstranění z databáze. Z případného mailingu je rovněž možné se kdykoliv trvale odhlásit kliknutím na tlačítko v patičce e-mailu.

8. Pořadatel soutěže si vyhrazuje právo změnit pravidla, termín konání soutěže a ceny. Za výhry nelze obdržet finanční náhradu a nelze je vymáhat právní cestou.

9. V případě, že výherce na informační e-mail neodpoví do 48 hodin od jeho odeslání Pořadatelem, bude automaticky vybrán další výherce v pořadí a původnímu výherci nárok na výhru zaniká (tedy např. na místo výherce s 1234. správnou odpovědí připadne výherce s pořadím 1235.).

10. Ze soutěže jsou vyloučeni zaměstnanci společnosti SMARTmania s.r.o., redaktoři serveru SmartMania.cz a osoby v pracovním nebo obdobném vztahu k pořadateli.

Soutěž již byla ukončena. Výherce jsme vyhlásili zde.

Autor článku
Redakce
Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku