Domů » Články » Nadupaná novinka od HONORu: notebooky MagicBook

Nadupaná novinka od HONORu: notebooky MagicBook

Společnost HONOR zahájila na evropském trhu prodej zcela nové série produktů, a to z kategorie notebooků. Jedná se o laptopy MagicBook 14 a 15. Milovníci této značky se tak mohou radovat z dalšího skvělého produktu, který zaujme dlouhou výdrží baterie, kompaktním tělem, lehkou vahou a zajímavými bezpečnostními prvky. Majitelé telefonů HONOR a Huawei se mohou těšit také z funkce Magic-Link 2.0, která umožní propojení notebooku s chytrým telefonem, přenášení souborů a sdílení obrazovky.

Honor Magicbook

Funkce Magic-Link 2.0 potěší fanoušky značky

HONOR MagicBook je vybaven funkcí pro vzájemnou spolupráci s telefony HONOR a Huawei. Jedná se o originální technologii Magic-Link 2.0, která usnadňuje přenos dat mezi počítačem a telefony těchto značek. Díky této funkci můžete přenášet soubory z vašeho telefonu do MagicBooku a naopak. Zálohování fotografií nebylo nikdy jednodušší. Pomocí jednoduchého kliknutí můžete také sdílet obrazovku svého chytrého telefonu přímo na MagicBooku. Vše ovládáte pohodlně pomocí klávesnice a myši.

Nová dimenze bezpečnosti

MagicBook se také pyšní bezpečnostními prvky, zejména svou vyskakovací pop-up kamerkou. Ta je diskrétně integrována v klávesnici mezi tlačítky F6 a F7, takže se nemusíte obávat nechtěného sledování. V momentě, kdy ji budete potřebovat, stačí jednoduše stisknout tlačítko a kamera vyskočí.

Kromě nechtěného nahrávání je tu ještě další velké plus: zachování elegantního vzhledu laptopu. Nemusíte totiž webkameru nevzhledně přelepovat náplastmi nebo zakrývat plastovými krytkami. Další bezpečnostní složkou je biometrické zabezpečení pomocí otisku prstu, které je zabudováno přímo v zapínacím tlačítku. Odemknutí MagicBooku tak trvá pouze jednu vteřinu a přihlášení do laptopu nezabere více jak deset vteřin.

Skvělá výdrž baterie

Kromě funkce Magic-Link 2.0 a zajímavých bezpečnostních prvků se můžete těšit i z dlouhé výdrže baterie, která vydrží v chodu až 10 hodin na jedno nabití. MagicBook 14 je dodáván s portem USB-C, který může dodávat energii v obou směrech, aby mohl nabíjet či se nechat nabíjet. Protože MagicBook 14 přichází s rychlou nabíječkou 65W a ihned po vybalení a napojení do sítě můžete dosáhnout až 46 % nabití za pouhých 30 minut. Díky lehkému hliníkovému šasi a kompaktním rozměrům si můžete notebook vzít kamkoliv s sebou, přičemž FullHD širokoúhlý displej si poradí se slunečním zářením i modrým světlem.

Notebooky ze série MagicBook jsou k dostání za 15 990 Kč. Více najdete na webu hihonor.com/cz.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.