Domů » Bleskovky » Na Android míří více než stovka nových smajlíků. Nechybí mezi nimi ani nápoj bubble tea

Na Android míří více než stovka nových smajlíků. Nechybí mezi nimi ani nápoj bubble tea

Společnost Google se podělila o plány na vydání nové várky emotikonů pro operační systém Android 11, celkově jich přibude 117. Nové emotikony nabídnou rozmanitější možnosti vyjadřování emocí či partnerských i rodinných vztahů. Chybět však nebudou ani nová roztomilá zvířátka, kouzelnické hůlky nebo jídla a potraviny v čele s nápojem bubble tea či skořicovou cukrovinkou „hot tamales“. Výsledkem by měla být za o něco větší komunikační variabilita.

emoji1

Google se zároveň snaží přístup ke „smajlíkům“ co nejvíce usnadnit, k čemuž bude sloužit speciální panel s rychlým přístupem, takže odpadne nutnost používat vyhledávání přes jednotlivé kategorie. Android 11 se v současné době nachází ve fázi beta testování, zájemci o novou sadu komunikačních obrázků by měli dočkat někdy v průběhu letošního podzimu.

emoji 3

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
37 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments