Domů » Články » Mobilní analytiku, vývoj aplikací a trh mobilního internetu ukáže Mobile Internet Forum

Mobilní analytiku, vývoj aplikací a trh mobilního internetu ukáže Mobile Internet Forum

Jaké jsou novinky a trendy v oblasti trhu mobilních operátorů a mobilních aplikací, na to odpovědí řečníci 14. ročníku konference. Do 30. června můžete využít zvýhodněnou cenu.

Konference Mobile Internet Forum proběhne 23. září v prostorech Jalta Boutique Hotel v Praze a program bude opravdu nabitý. Představíme mobilní aplikace, které vynikají svým přínosem pro uživatele, mají velký vliv na byznys či výrazně urychlují komunikaci nebo veřejné služby.

MIF 2021 perex

Těšit se dále můžete na tato témata:

 • Udržely si mobily svoji pozici získanou s příchodem covidu? Dozvíte se aktuální data o mobilní návštěvnosti a objemu mobilní inzerce pohledem NetMonitoru.
 • Na příkladech z praxe si ukážeme, jak zadávat mobilní aplikace, ať už interně nebo externě, a představíme aktuální trendy v jejich vývoji, třeba kdy vyvíjet nativně nebo jaké nástroje používat.
 • Při nakládání se získanými daty byste neměli porušovat zákon. Představíme právní změny roku 2021 pro práci s daty, jak to vypadá s novou evropskou úpravou digitálních dat (ePrivacy) a praxí ohledně cookies.
 • Představíme možnosti InAPP analytiky a kdy se vyplatí ji začít řešit, základní fungování nástrojů jako Firebase, Google Analytics 4 či Smartlook, které výrazně usnadňují práci s daty.
 • Zaměříme se na vizualizaci dat a jejich marketingové reportování.
 • Představíme vývoj trhu mobilních operátorů a telekomunikačních služeb, ukážeme, jak si na trhu vedou malí a střední operátoři a podíváme se i na svět mobilního internetu a 5G sítí.
 • Na trh vstupují moderní digitální platformy s audiem na vyžádání, jak velkou jsou konkurencí pro lineární rádiové vysílání? Zamyslíme se, jaký vliv má boom podcastů a audio mobilních aplikací na konzumaci obsahu.
 • Uslyšíte, jak mohou data z mobilních aplikací pomáhat zlepšovat nejen veřejné služby nebo dokonce vylepšovat infrastrukturu a proměnu města pomocí platformy Bolt.
 • Mnoho měst pochopilo, že informace ze samosprávy musejí přijít za lidmi, nikoliv naopak. To, jak funguje komunikace pomocí aplikace Mobilní rozhlas, a následné vyhodnocování kampaní a využití kontaktů bude zajisté inspirací i pro komerční využití.
 • Zprostředkujeme zkušenosti z vývoje mobilní aplikace Digital Green Passport, jejíž náročnost spočívá v nutnosti rychlé realizace i ve vazbách na další infrastrukturu státní správy, jako jsou ÚZIS, Chytrá karanténa či eGovernment.
 • Přiblížíme zahraniční expanzi úspěšného projektu Aplikace Záchranka.

MIF 2021

Program a řečníky konference Mobile Internet Forum naleznete na stránkách TUESDAY.cz , kde se můžete pohodlně zaregistrovat i mobilem, do 30. června ještě výhodněji, a pak za námi zavítat 23. září do Jalta Boutique Hotelu v Praze.

Nikdy jste na Mobile Internet Foru nebyli? Tak se podívejte, jak konference vypadala loni.

Mobile Internet Forum 2020

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).