Domů » Bleskovky » Microsoft vydal oficiální aplikaci Xbox pro Android a iOS

Microsoft vydal oficiální aplikaci Xbox pro Android a iOS

Tento týden se koná velký herní veletrh E3, který přinese herní novinky nejen na poli konzolí, ale nahlédne i do světa smartphonů. Microsoft před chvílí vydal oficiální aplikaci Xbox pro Android a iOS, která nahrazuje starší Xbox SmartGlass a přináší spousty novinek v hezčím kabátku, který znají majitelé zařízení s Windows 10 (Mobile).

Původní funkce SmartGlass zůstávají, nově však domovskou obrazovku tvoří informační kanál o aktivitách. Aplikace umí vyhledávat nové přátele, ať už z Facebooku nebo z vašeho osobního seznamu kontaktů. Přidány byly herní huby a vylepšeno bylo ovládání vašeho Xboxu One. Aplikaci Xbox pro Android a iOS si můžete stáhnout z následujících odkazů.

Xbox
Xbox
Cena: zdarma
‎Xbox
‎Xbox
Cena: zdarma

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. tomas (neregistrovaný)

    To znamena ze sa daju spustat win app daju spustit aj na aos aj ios

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).