Domů » Bleskovky » Microsoft vydal Office Mobile už i pro zařízení s Androidem

Microsoft vydal Office Mobile už i pro zařízení s Androidem

Microsoft včera uvolnil očekávaný balík Office Mobile také pro zařízení s operačním systémem Android. Po Windows Phone a iOS se tak jedná o další mobilní platformu, na které se populární kancelářský software objevil. Aplikace umožňuje prohlížení a jednoduchou editaci dokumentů v programech Word, Excel a PowerPoint. Podporovány jsou mimo jiné i tabulky, animace či grafika SmartArt.

  

Podobně jako u verze pro iPhone je možné i tentokrát Office Mobile stáhnout z Google Play zdarma, pro jeho chod je ale nutné předplatné Office 365, které je pro domácnosti dostupné za 250 korun měsíčně. Pokud byste si chtěli aplikaci alespoň otestovat, je možné si předplatné na 30 dní vyzkoušet zdarma

-

Miroslav Havlíček

7 komentářů

 1. Duck (neregistrovaný)

  Tato aplikace není kompatibilní se žádným z vašich zařízení. takže Nexus 4a7 ma smulu.

  • Z Google Play ju zatiaľ nestiahnes lebo ju MS ešte neuvolnil mimo USA

 2. To nič moc teda, okrem toho že je nutné predplatné, tak funkčne ne na tom ako tá na WP. Pozadu od iných office balíkov na Android a veľmi ďaleko od dospelých Office. Jedina (snáď) 100% kompatibilita s MS formátmi (u iných štandardov to už bude asi horšie).

 3. XX (neregistrovaný)

  Dobrý tah od MS, dostane Office k více lidem, bude mít z toho stabilní příjem ale pořád zachová exkluzivitu pro svou platformu.

  • Opravdu výborný tah od MS :-)…

   Máme apku pro iOS a Android, ale aby jste ji mohli používat, musíte být předplatitelem Office 365… Tohle je fakt apka za několik tisíc…

   Doma mám ofiko zakoupeny Office 2010 a 2013 a nevidím žádný důvod kupovat si Office 365…

   Bohužel opět špatný marketingový tah od MS… Přitom stačilo udělat třeba dvě a nebo tři verze této apky. Jednu zadara, jen pro čtení, druhou třeba za prachy s omezeným vytvářením dokumentů a pak full, s plnou podporou…

  • Martin P. (neregistrovaný)

   Tahle aplikace nepřináší exkluzivitu pro MS platformu. Naopak ji rozšiřuje mimo MS platformu nebo Adroid a IOS je snad platforma Microsoftu?

   A pak se nejedná o mobilní verzi desktopových MS Office, ale o front end pro cloud službu Office 365. Tedy počet instalací rozšiřují, ale nikoliv počet prodaných licencí.

  • XX (neregistrovaný)

   Martin P. – Office je zdarma exkluzivně pro WP, na ostatní platformy je to buď nějaká aplikace třetí strany nebo předplatné 365ky.

   Milennium – Víc verzí mohli udělat ale to je zase nákladnější, takhle si Office koupí a stáhne jenom ten, kdo je opravdu potřebuje. Ale pořád si myslím, že je lepší něco než nic jako např. Google na WP :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).