Domů » Bleskovky » Meizu zítra představí 4,6″ smartphone pro mladé: Zaujmout má především cenou

Meizu zítra představí 4,6″ smartphone pro mladé: Zaujmout má především cenou

Čínská společnost Meizu chystá na zítřejší den konferenci, na níž má podle slov svého viceprezidenta Li Nan představit kvalitní smartphone zaměřený na mladé lidi. Zřejmě se jedná o model K52, který před nedávnem zachytil benchmark GFXBench.

  

Podle něj má mít chystaná novinka 4,6″ displej s Full HD rozlišením (1080 × 1920 pixelů, 479 ppi), osmjádrový 64bitový procesor od MediaTeku taktovaný na 1,7 GHz podpořený 2 GB RAM a 16GB vnitřní úložiště. Telefon bude podporovat sítě LTE, operačním systémem má být Android ve verzi 4.4.4. Očekává se konkurenceschopná cena na úrovni 1 000 Yuanů (3 700 Kč bez DPH). 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).