Domů » Bleskovky » Meizu MX4 Pro pózuje na nových fotografiích: Představen bude příští týden

Meizu MX4 Pro pózuje na nových fotografiích: Představen bude příští týden

Prémiová verze telefonu Meizu MX4 se blíží, čínská společnost rozeslala pozvánky na 19. listopadu, tedy již na příští středu. Telefon bude nabízen minimálně ve dvou barvách, v černé a bílé. Nové snímky první jmenované barevné varianty se nyní objevily na internetu.

   

Vzhled koresponduje s dříve uniklými obrázky bílé verze. Podle benchmarku se můžeme těšit na zařízení s 5,5“ displejem o rozlišení 1 536 × 2 560 pixelů, kterému bude výkon dodávat osmijádrový procesor Samsung Exynos 5 s taktem 2 GHz podpořený 3 GB RAM. Jsme zvědaví, zdali toto kombo bude disponovat takovým výkonem, jakým se může chlubit současný model Meizu MX4. Ten aktuálně vládne benchmarku AnTuTu, kdy díky čipu MediaTek MT6595 o prsa překonává Samsnug Galaxy Note 4 a Galaxy Alpha.

 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. hihotek (neregistrovaný)

    Ach jo, kdy konecne prestanu marne doufat ze by „pro“ mohlo znamenat qwerty :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).