Sledujte nás na YouTube

Meizu MX3 si poradí i se systémem Ubuntu Touch (video)

Smartphone Meizu MX3 (přečtěte si naši recenzi) je standardně vybaven operačním systémem Android 4.2 “Jelly Bean”, do kterého velmi zásadně zasahuje uživatelské prostředí Flyme OS. Na oficiálním kanálu Meizu na čínské sociální síti Weibo se objevilo video modelu MX3, jenž místo systému od Googlu používá prozatím nepříliš rozšířené Ubuntu Touch (více o tomto systému najdete zde).

 

Mimo vybraná zařízení řady Nexus se tak Meizu MX3 možná brzy stane další položkou na seznamu podporovaných zařízení. Společnost Canonical stojící za vývojem Ubuntu Touch již dříve oznámila záměr přinést letos ve spolupráci se čtyřmi velkými výrobci svůj operační systém na high-end zařízení. To tedy nahrává faktu, že Meizu je jedním z nich, na potvrzení této informace si však budeme ještě muset počkat.

Videorecenze Meizu MX3

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *