Domů » Bleskovky » Meizu MX3 si poradí i se systémem Ubuntu Touch (video)

Meizu MX3 si poradí i se systémem Ubuntu Touch (video)

Smartphone Meizu MX3 (přečtěte si naši recenzi) je standardně vybaven operačním systémem Android 4.2 „Jelly Bean“, do kterého velmi zásadně zasahuje uživatelské prostředí Flyme OS. Na oficiálním kanálu Meizu na čínské sociální síti Weibo se objevilo video modelu MX3, jenž místo systému od Googlu používá prozatím nepříliš rozšířené Ubuntu Touch (více o tomto systému najdete zde).

 

Mimo vybraná zařízení řady Nexus se tak Meizu MX3 možná brzy stane další položkou na seznamu podporovaných zařízení. Společnost Canonical stojící za vývojem Ubuntu Touch již dříve oznámila záměr přinést letos ve spolupráci se čtyřmi velkými výrobci svůj operační systém na high-end zařízení. To tedy nahrává faktu, že Meizu je jedním z nich, na potvrzení této informace si však budeme ještě muset počkat.

Leaked Video - Meizu MX3 running Ubuntu

Videorecenze Meizu MX3

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).