Domů » Bleskovky » Meizu chystá 23. prosince tiskovou konferenci: Co nám den před Ježíškem nadělí?

Meizu chystá 23. prosince tiskovou konferenci: Co nám den před Ježíškem nadělí?

Mobilní společnosti se obvykle snaží představit své produkty pro konec roku s dostatečným předstihem před vánočními svátky, aby se měli šanci stát potencionálními dárky pod stromeček. Čínská společnost Meizu se však se svým nejnovějším produktem tohoto souboje nezúčastní, plánuje jej totiž představit 23. prosince.

  

Tisková konference společnosti se bude konat v Pekingu, jaké novinky budou odhaleny, však prozatím není jisté. Nápis na pozvánce „no blue“ by mohl naznačovat příchod spekulovaného tabletofonu Blue Charm Note, což má být zařízení s 5,5“ Full HD displejem, osmijádrovým 64bitovým procesorem s grafickým akcelerátorem Mali-T760 a 2 GB paměti RAM. Prakticky stejnou výbavu má mít také chystaný model Meizu K52, ovšem v podstatně menším těle s 4,6“ displejem. Ten by také mohl být hvězdou posledního předvánočního dne.

  

Tato zařízení by měla býti konkurencí pro cenově dostupné modely Xiaomi Redmi 1S a Redmi Note. Kromě této dvojice telefonů chystá Meizu ještě jeden zajímavý kousek, vlastní vlajkovou loď MX4 poháněnou systémem Ubuntu. Na tu si ale zřejmě budeme ještě muset chvíli počkat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).