Domů » Bleskovky » Maďarský Vodafone odhaluje LG G4 Mini: Do prodeje má jít v létě

Maďarský Vodafone odhaluje LG G4 Mini: Do prodeje má jít v létě

Vlajková loď LG pro letošní rok se zřejmě dočká mnoha derivátů, podobně jako loňský model G3. V ceníku maďarského Vodafonu se nyní objevila zmínka o modelu LG G4 Mini, což má být pravděpodobně menší varianta současného vlajkového modelu s parametry telefonu střední třídy.

  

Telefon má údajně disponovat 5palcovým displejem s HD rozlišením a v jeho útrobách má tikat procesor Qualcomm Snapdragon 615. Je však možné, že se jedná o nedávno spekulovaný telefon LG G4c, jehož motorem však má být Snapdragon 410. Tak jako tak můžeme počátkem léta počítat s představením telefonu, který ponese jméno nedávno představené kožené korejské hvězdy, ale nabídne nižší výbavu za cenu okolo sedmi tisíc korun.  

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. lol (neregistrovaný)

    s LG G4 to nema spolocne vobec nic, ani si nezasluzi ten nazov. je to obycajny smejd nizsej strednej striedy, ktory je tak pomenovany iba preto, aby oblbnuty zakaznik mal pocit, ze ma „mensiu vlajkovu lod“ za menej penazi.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).