Domů » Bleskovky » Lollipop klepe na dveře: NVIDIA Shield Tablet se dočká Androidu 5.0 už tento měsíc

Lollipop klepe na dveře: NVIDIA Shield Tablet se dočká Androidu 5.0 už tento měsíc

Před čtrnácti dny společnost NVIDIA potvrdila, že její Shield Tablet (recenze LTE verze) obdrží aktualizaci na poslední verzi systému Android 5.0 Lollipop. Nyní na svém YouTube kanále prozradila termín, který majitele tohoto herního zařízení potěší.

-
NVIDIA SHIELD Tablet LTE v maximální výbavě

Update skrze OTA bude dostupný ještě tento měsíc a nebude se jednat pouze o aktualizaci samotného systému, ale i uživatelského rozhraní aplikací NVIDIA včetně Shield Hubu. Všechny aplikace se obléknou do jednotného kabátku Material Design.



Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Mišenko
Uživatel
Mišenko

paráda :) Nvidia #1

Mirek (neregistrovaný)
Anonym
Mirek (neregistrovaný)

Trochu off-topic (nic o Nvidii)- ale tohle byl asi tak nejaktualnejsi clanek o Lollipopu, tak pisu sem… Google v Lollipopu opet zpristupnil SD kartu (po tom co veci zmrvil v KitKatu). Bude se moct zazadat o pristup k celemu adresarovemu stromu (pricemz to muze byt i cela SD karta :-) ):

[odkaz]

Tohle povazuji za jednu z nejlepsich a nejdulezitejsich veci na Lollipopu…

uni
Uživatel
uni

Proč nás redaktoři zásobují kravinami o hnusném kalendáři apod. nesymslech (které stejně hromada lidí nahradí svým řešením) a takto zásadní informace je podpultovka???

Ale vývojáři by jistě jisté zodpovědné lidi u G pověsili za … do průvanu. A pak se diví, že prioritní je iOS, když WP a Android dělá takovéhle klac…přehrady do cesty.

Jiří Hrma
Redaktor
Jiří Hrma

Uni: Tuhle informaci budeme také zpracovávat, ale máme stanovený nějaký redakční plán, podle kterého obsah vychází.

uni
Uživatel
uni

Fajne, já tedy neměl na mysli konkrétně jen tuto redakci, ono je to tak nějak obecně. Furt se oslavuje kdejaká nová ikonka nebo lišta v aplikaci, ale zásadní, změny v systému, dopad na uživatele, atd., aby člověk pohledal. Tedy na CZ písečku.