Logi BLOK: Stojánek a klávesnice promění váš iPad na Surface

Nedávno představená značka Logi, která bude sloužit pro designové a barevné produkty společnosti Logitech, představila zajímavé příslušenství pro tablet iPad Air 2. Jedná se odolný kryt s vestavěným stojánkem a bezdrátovou klávesnicí. S tímto kombem se váš iPad rázem promění v Microsoft Surface, pochopitelně však se systémem iOS.

   

iPad v ochranném pouzdře trochu nabobtná, za to získá ochranu proti pádu na hranu z výšky až 1,8 metru a navíc získá velmi praktický stojánek, který lze údajně sklopit do libovolného úhlu. Tento kryt je navíc opatřen nanovrstvou, která odpuzuje kapalinu, takže politá záda by neměla být problém. Kryt nezakrývá porty, takže je stále možné do iPadu zapojit sluchátka či nabíjecí kabel. 

BLOK Protective Keyboard Case for iPad Air 2

Jedna z delších stran ochranného pouzdra je vybavena magnety, do nichž lze zacvaknout klávesnici. Ta stejně jako u tabletů Surface tvoří v zavřeném stavu kryt displeje, díky přítomným magnetům se navíc umí iPad po „otevření“ probudit. Komunikace klávesnice s iPadem probíhá skrze Bluetooth, napájení klávesnice zajišťuje dvojice knoflíkových baterií. 

   

Celý set klávesnice ochranného krytu přijde na 129 dolarů (3 200 Kč bez DPH), samotný kryt bez klávesnice stojí 69 dolarů (1 800 Kč bez DPH). Logi jej nabízí celkem ve třech barvách – černé, modré a červené.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku