Domů » Bleskovky » Lízátkový CyanogenMod dorazí na konci března, jeho součástí bude emailový klient Boxer

Lízátkový CyanogenMod dorazí na konci března, jeho součástí bude emailový klient Boxer

Oblíbená alternativní Android ROM CyanogenMod se brzy dočká aktualizace na majoritní verzi s číslovkou 12. Největší skok se odehraje ve verzi systému, jako základ poslouží Android 5.0.1 Lollipop, ačkoliv Google v týdnu představil novější verzi s číslovkou 5.1.

  

Mezi prvními by se nové verze CyanogenModu měli dočkat majitelé telefonů Micromax Yureka a OnePlus One, pro druhý jmenovaný má tento měsíc navíc přijít vlastní ROM s názvem Oxygen OS. Kromě novinek z Androidu 5.0 Lollipop bude nový CyanogenMod obohacen o emailového klienta Boxer, což může být začátek postupného odtrhávání od aplikací a služeb Google, o němž se na začátku roku mluvilo. Boxer dokáže pracovat s většinou emailových účtů včetně Exchange a nabízí širokou paletu možností přizpůsobení.

  

Nový CyanogenMod dorazí nejpravděpodobněji 26. března, neboť v oficiálním teaseru společnosti Yureka je zapotřebí spojit celkem 26 bodů pro nakreslení lízátka.

 

Nová verze má být dostupná i ve speciální edici telefonu Alcatel OneTouch Hero 2, kvůli ladění kompatibility s čipy MediaTek je však očekávaný termín až v květnu nebo červnu. Pokud si chcete vyzkoušet emailový klient Boxer již nyní, můžete si jej stáhnout z obchodu Google Play již dnes.

Odkaz na Google Play

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).