Domů » Bleskovky » Lightning dock pro iPhone: Když chcete nabíjet a poslouchat hudbu zároveň

Lightning dock pro iPhone: Když chcete nabíjet a poslouchat hudbu zároveň

Jednoznačně nejkontroverznější novinkou nových iPhonů je odstranění klasického 3,5mm jacku na sluchátka. Apple sice do základního balení přihodil redukci z Lightning konektoru, ovšem ta neřeší problém, pokud chce uživatel poslouchat hudbu a zároveň iPhone dobíjet. Pomineme-li použití „hladových“ bezdrátových sluchátek, existuje ještě jedno řešení, jak tyto dvě činnosti skloubit.

Jmenuje se iPhone Lightning Dock a seženete jej v Apple Store za 1 490 korun. Jedná se o stojánek, který se hodí spíše na pracovní stůl, než na cesty. Toto příslušenství bylo k dispozici i pro předchozí iPhony, takže je dostupné okamžitě – můžete se tak před nákupem iPhonu 7 (Plus) předvybavit. Tedy pokud vám není líto vydat poměrně vysokou částku za konektor, který je běžnou součástí drtivé většiny smartphonů.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
31 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments