Domů » Bleskovky » Líbí se Vám Sailfish OS? Kupte si Jolla tablet společně s telefonem o 190 dolarů levněji

Líbí se Vám Sailfish OS? Kupte si Jolla tablet společně s telefonem o 190 dolarů levněji

Společnost Jolla chce ze své úspěšné kampaně na Jolla tablet vymáčknout co nejvíce a proto v její poslední dva dny nabízí slevu na kombo svých dvou produktů – Jolla telefonu a Jolla tabletu. Oba přístroje lze nyní zakoupit za 488 dolarů (11 000 Kč), což je o 190 dolarů (4 300 Kč) méně, než kdybyste je kupovali v běžném prodeji.

  

V případě, že jste si již Jolla tablet zakoupili, nezoufejte. Máte možnosti si přikoupit telefon Jolla za 279 USD (6 300 Kč), tedy o 150 dolarů levněji. Jolla aktuálně na kampani vydělala 1,6 milionu dolarů, díky čemuž musí splnit závazek implementovat do svého tabletu čtečku paměťových karet do velikosti 128 GB.

 

Pokud nasbírá 1,75 milionu dolarů, naučí systém Sailfish OS pracovat se dvěma aplikacemi na jedné obrazovce, za 3,5 milionu dolarů vyrobí verzi se slotem na SIM kartu a podporou 3G sítí. To se ale zřejmě v příštích 38 hodinách nepodaří.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. jollaeusr (neregistrovaný)

    Zobrazit úplnou specifikaci a stránku, kde se to stane

    [odkaz]

    Pokud někdo má zájem o detailech

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).