Chystaný Nexus od LG pózuje na první živé fotografii. Co všechno prozrazuje?

Minulé dny byly bohaté na nové informace o chystaných telefonech Google Nexus, které v letošním roce vyrobí Huawei a LG. První má být tabletofon s 5,7″ displejem, druhý pak kompaktnější model s 5,2″ displejem. A právě menší z chystané dvojice má pózovat na následující fotografii.

 

Rozmístění prvků se shoduje s neoficiálními rendery, které jsme vám ukázali o víkendu. Záda telefonu mají být plastová, rámeček obíhající telefon kovový. Vzhled vystouplé čočky fotoaparátu připomíná Lumii 1520, Nexus má však navíc na zádech čtečku otisků prstů a laser pro bleskurychlé ostření. Telefon má rovněž disponovat dvojicí reproduktorů na čelní straně a konektorem typu USB-C, který už nabízí například smartphone OnePlus 2. Představení je očekáváno na podzim spolu s finální verzí Androidu M.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku