Domů » Bleskovky » LG G5 se údajně dočká kovového unibody těla

LG G5 se údajně dočká kovového unibody těla

Poslední vlajkové lodě LG nabídly hardware na úrovni těch nejlepších modelů a navíc se obvykle daly pořídit za nižší cenu než stejně vybavená konkurence. Kde LG mírně ztrácelo, byly použité materiály, plast u posledních generací nepůsobil tak reprezentativně, jako například kov nebo sklo. Letošní model LG G4 situaci alespoň částečně zachránil zády z kůže, nicméně ta pravá změna by měla přijít až příští rok.

 
Ilustrační obrázek 

Posle posledních zpráv z Jižní Koreje by měl model LG G5 nabídnout kovovou unibody konstrukci. Na kov již LG vsadilo letos u modelu V10 (více informací), a zřejmě bude chtít na tomto materiálu založit i příští řadovou vlajkovou loď. Ta se údajně dostane na trh v prvním čtvrtletí příštího roku, a bude tak opět konkurovat zejména svému korejskému protivníkovi Samsungu a jeho chystanému modelu Galaxy S7.  

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
31 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments