K vybraným smartphonům Xiaomi dárek zdarma

Domů » Bleskovky » LG G3 v České republice: Aktualizace na Android 5.0 dorazí začátkem prosince

LG G3 v České republice: Aktualizace na Android 5.0 dorazí začátkem prosince

Společnost LG na začátku druhého listopadového týdne přišla s informací ohledně dostupnosti aktualizace na Android 5.0 Lollipop pro svůj vlajkový model G3 (recenze). Jako první se dočkali uživatelé v Polsku, protože právě tam má LG vlastní research and development centrum. Pro Českou republiku se jako reálný jevil termín okolo 24. listopadu, nicméně ten se nakonec nestihl.

Od českého zastoupení společnosti LG jsme nyní získali zprávu, že by aktualizace pro české uživatele modelu G3 měla dorazit na začátku prosince. Android 5.0 přichází se zcela novým designem i vylepšenou vizuální stránkou. Animace, barevná schémata i ikony aplikací dostaly zcela nový rozměr. Lollipop nabídne uživatelům i větší zabezpečení smarphonu, vyšší výkon díky Android Runtime (ART) a automatické úsporné nastavení při snižujícím se stavu baterie. V případě LG G3 ale nepočítejme s čistým Androidem, jelikož výrobce systém tradičně doplňuje o vlastní uživatelské prostředí.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. logitech (neregistrovaný)

    SUPER, parádní podpora Androidu. Tleskám a dávám +1

  2. sinco (neregistrovaný)

    Jen abys pak nevzpominal na 4.4. Co tak ctu jsou v 5 nejake male potize, ne vsichni ale jen nekteri maji potize. Aby to bylo zajimave. A google uz pracuji na aktualizaci petky.

  3. Filip (neregistrovaný)

    Nějaká informace o tom, kdy se updatu dočká i G2?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *