Page Speed.Live Website Performance Monitoring

Domů » Bleskovky » LG G3 dostává v České republice Android 5.0 Lollipop

LG G3 dostává v České republice Android 5.0 Lollipop

-

Aktualizace telefonu LG G3 (recenze) na poslední verzi systému Android 5.0 Lollipop byla v Evropě slavnostně odpálena minulý týden, jako první se dočkali majitelé telefonu z polské distribuce a od britského Vodafonu. České zastoupení LG nás ujistilo, že v našich končinách má být vlna aktualizací spuštěna počátkem prosince, podle Google+ skupiny LG G3 (CZ/SK) se tak děje právě dnes.


Zdroj obrázku


Aktualizace probíhá skrze OTA a vyžádá si něco přes 0,5 GB. Pokud máte telefon z jiné, než české distribuce, nezoufejte. Seznam evropských zemí, v nichž k aktualizaci LG G3 na Android 5.0 probíhá, jej již poměrně široký a brzy se tak dostane na každého. 

 


Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
neregistrovany (neregistrovaný)
Anonym
neregistrovany (neregistrovaný)

hlaste zmeny!

zajimalo by mne co se zmenilo hlavne se spravou pametove karty jestli lze editovat pres externi galerii a souborove manazery..

uni
Uživatel
uni

Ty jsi to zcela nepochopil:) Aplikace musely pro 4.4 KK šmejd upravit svůj kód, aby data dávala do povolené složky. To se v 5.0 L sice opět mění, ale opět se musí změnit i aplikace, která si nyní musí žádat o povolení i do ostatních složek (typicky souborové managery). To že máš eLko automaticky neznamená, že to ta aplikace může dělat. Musí být upravena v souladu s požadavky eLka, tedy pokud např. daný soub. manager již vydal aktualizaci, bude moci pracovat i v jiných složkách (snad ve smyslu plných práv…).

uni
Uživatel
uni

Upřesňuji, vždy je myšlen soub. manager třetích stran, nikoli od výrobce zařízení, který tak jako tak ty práva má (to by pak už bylo hodně smutný).

carlyno
Uživatel
carlyno

zatím počkám,jestli nebudou problémy.s to pam.kartou by mě to zajimalo taky.

Matej (neregistrovaný)
Anonym
Matej (neregistrovaný)

Mam cz verziu a zatial nic