Domů » Bleskovky » LG prý nechystá další zahnutý G Flex, nástupce však má dostat model V10 se dvěma displeji

LG prý nechystá další zahnutý G Flex, nástupce však má dostat model V10 se dvěma displeji

Za tři týdny začíná veletrh CES, který byl v posledních dvou ročnících místem představení zahnutého smartphonu LG G Flex, respektive jeho druhé generace. Nadcházející ročník však podle posledních zpráv nový „bumerang“ od LG nepřinese.

 
LG G Flex 2 

Těžko soudit, zda byla letošní generace komerčně úspěšná či neúspěšná, na černý pátek ji nicméně bylo možné sehnat za 6 666 korun, což je vzhledem k výbavě naprosto neodolatelná cena. Zahnutým telefonům od LG však nemusí být konec, ostatně i vlajková loď G4 a pár modelů střední třídy mají displeje mírně zahnuté a v této tradici by mohl pokračovat i model G5, který má být podle korejských zdrojů představen až v dubnu 2016, namísto nedávno spekulovaného února. Ve druhé polovině příštího roku má přijít nástupce modelu V10 se dvěma displeji na čelní straně; je tedy možné, že této vymoženosti uživatelé věří víc než zahnutým displejům.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

 1. uni (neregistrovaný)

  Ale copak, cca hiend za 1/3 ceny nevydělává? To jsou mi věci:) Každopádně si Qualcomm může udělat další zářez…

  Ono se není ani čemu divit, kdo by chtěl v kapse nosit takovou vzpírající se věc. Zahnutí není špatné, např. u 35″ monitorů, ale k tomu má tenhle drobek opravdu daleko:)

  • Menty (neregistrovaný)

   To je pravda, nicméně jako koupě super HW a i vpodstatě SW, to je. Vždyť stojí jen pár kaček :-D

  • knizmi (neregistrovaný)

   V kapse se nevzpírá a zahnutí celkem dost usnadňuje ovládání horní části obrazovky jedou rukou. Jo, a taky se to líp drží u ucha.

   Aspoň takové jsou moje poznatky po měsíci používání. Tys o Flexu 2 koukám tak maximálně někde čet, že? ;-)

 2. Kubis (neregistrovaný)

  To je škoda, mám ho a to zahnutí není věru špatná věc. To: UNI na telefon se dívaš z 30cm na monitor z metru. To zahnutí je fakt poznat, normální rovné telefony mi díky Flexu už příjdou jako ohnuté naopak ala iPhone :-)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *