Domů » Bleskovky » LG Class bude průměrný pětipalcový telefon v kovové zbroji, máme jeho fotografie

LG Class bude průměrný pětipalcový telefon v kovové zbroji, máme jeho fotografie

Už zítra bude představen nový smartphone od společnosti LG, který oproti všem zvyklostem korejského výrobce nabídne kovové tělo. Jmenovat se bude LG Class, nebude se však jednat o model s kódovým označením H740, jehož parametry nedávno odhalil benchmark GFXBench, ale o slabší stroj nižší střední třídy.

   

Dokazují to nové živé snímky telefonu včetně tabulky se specifikací. Namísto 5,7″ tabletofonu se bude jednat o zcela běžně vybavený smartphone s pětipalcovým HD displejem, poháněný procesorem Qualcomm Snapdragon 410. Operační paměť nabídne 2GB, vnitřní úložiště o kapacitě 16 GB bude možné rozšířit paměťovou microSD kartou.

 

LG Class bude schopný tvořit 8Mpx selfies, zadní fotoaparát bude připraven na tvorbu 13Mpx fotografií. Své místo najde ve vystouplém modulu, jehož součástí bude i přisvětlovací dioda a tlačítka pro zamknutí telefonu a změnu hlasitosti.

   

Tloušťka telefonu bude pouze 7,4 mm, hmotnost včetně 2 050mAh baterie 147 gramů. Chybět nebude ani NFC či podpora sítí LTE, zatím však neznáme podporované frekvence. Zítra bychom se měli dozvědět cenu a dostupnost, je však možné, že první vpád LG mezi výrobce kovových telefonů bude omezen pouze na domácí korejské území, a k nám se dostanou až jeho pokračovatelé. 

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).