Domů » Bleskovky » Windows 10 Mobile se výročního updatu dočkají 9. srpna

Windows 10 Mobile se výročního updatu dočkají 9. srpna

Aktualizováno 3.8. 2016

Pokud má twitterový kanál Lumia India správné informace, bude update mobilních Windows 10 oddálen o jeden týden a aktualizace by měla vyjít příští úterý 9. srpna.

https://twitter.com/LumiaIndia/status/760535648222711808

Původní text

Microsoft dnes vypustil do éteru výroční update systému Windows 10, přičemž podle zpráv přímo z Redmondu měl být dnešní den i dnem aktualizace mobilní verze systému. Zjevně však v Microsoftu vyhodnotili její fungování pro ostrý start jako nevyhovující a patrně na ní ještě budou chvíli pracovat.

WindowsMobile-650x366

Podle zápisku na blogu Windows bude aktualizace mobilních desítek vypouštěna v několika následujících týdnech, přičemž šéfka programu Insider Dona Sarkar toto rozhodnutí obhajuje na Twitteru slovy: „Potřebujeme být trochu organizovanější s tak velkým počtem zákazníků, které máme.“

Těm, kteří dychtivě touží po výročním updatu Windows 10 Mobile již dnes, doporučuje vstoupit do programu Insider. Smartphony tak patrně budou poslední platformou, která letní update nedostala – v pátek se totiž dočkala konzole Xbox; a dnes počítače, smartphony a dokonce i brýle Hololens.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
70 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments