Domů » Články » Lenovo Vibe X2: Stylový smartphone s osmijádrovým procesorem

Lenovo Vibe X2: Stylový smartphone s osmijádrovým procesorem

Lenovo Vibe X2 na první pohled zaujme svým neotřelým designem, který tvoří tři samostatné vrstvy. Kromě toho výrobce láká na velmi slušnou hardwarovou výbavu a aktuálně také soutěž o nejoriginálnější selfie.

Lenovo Vibe X2 byl dlouho očekávanou novinkou ve světě chytrých telefonů. Není se co divit, tento telefon je ve spoustě ohledů inovativní a spojuje v sobě design a styl spolu s vysokým výkonem a ohromující multifunkčností. Lenovo navíc zahájilo soutěž o Nejoriginálnější selfie, která trvá až do 14. prosince. Na tři výherce čeká zlatý Vibe X2.

Na první pohled zaujme svým neotřelým designem, který je vytvořený ze tří samostatných vrstev. Velcí fajnšmejkři stylových vychytávek, kteří prostě chtějí mobil, který k nim bude ladit a vyjádří jejich osobitý styl, si mohou vybrat mezi třemi barevnými provedeními. Vibe X2 je telefonem, který vás se svým vzhledem rozhodně vyčlení z davu. A u designu to teprve začíná. Pod bezpochyby vizuálně zajímavým povrchem se ukrývá výkonný procesor, špičkové fotoaparáty, i možnost rychlého připojení.

Osmijádrový procesor True8Core od společnosti MediaTek je vynikajícím základem vysokého výkonu, který v sobě Vibe X2 ukrývá. Přidejte k tomu 2 GB paměti RAM a operační systém Android 4.4 Kit Kat a máte mobil, který žádný uživatelský požadavek nerozhází. Zvládne plynulé hraní her, rychlou odezvu na pokyny, inteligentní doplňkové funkce i snadný multitasking více aplikací najednou. Můžete si tak třeba pustit oblíbené video na celou šíti 5palcového Full HD displeje. Vibe X2 také podporuje vysokorychlostní připojení LTE (4G), takže přehrávání z internetu nebo online hra poběží vždycky naplno.

Velkou novinkou, kterou s sebou tento smartphone přinesl, je revoluční příslušenství Vibe Xtension v podobě „nacvakávacích“ krytů a pouzder. Při jejich použití zvládne už tak nadupaný mobil ještě něco navíc. Třeba s pomocí Battery Xtension můžete prodloužit výdrž svého Vibe. Pro hudební maniaky se jako skvělý dárek bude hodit HiFi Xtension – tenký přídavný Hi-Fi reproduktor.

Kromě zábavy a stylu má Lenovo Vibe X2 v rukávu ještě další kartu. Jsou jí špičkové duální fotoaparáty se zjednodušením rozhraním a možností ovládání pomocí gest nebo hlasových příkazů. Zadní fotoaparát s rozlišením 13 Mpx zvládne extrémně ostré snímky i díky komponentům zabraňujícím zkreslení obrazu. Přední 5Mpx fotoaparát je ideální pro zachycení perfektní selfie. A díky funkcím pro zkrášlení snímků budete na všech selfies vypadat prostě úžasně.

Líbí se vám Lenovo Vibe X2? Zapojte se dosoutěže o Nejoriginálnější selfie a tento stylový kousek může být váš. Stačí jenom pořídit selfie toho, jak se bavíte nebo co originálního prožívají. Jestli vás kamera prostě miluje, zkuste si zasoutěžit a třeba dostanete letošní vánoční dárek s předstihem. Více informací o soutěži najdete zde.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).