Sledujte nás na YouTube

Chystané Lenovo K4 Note dostane čtečku otisků prstů a NFC

Čínská společnost Lenovo pokračuje v odhalování chystaného tabletofonu K4 Note, který bude s 99% pravděpodobností odhalen na blížícím se veletrhu CES v Las Vegas. Díky oficiálnímu Twitteru Lenova víme, že se můžeme těšit na kovové tělo a 3 GB RAM, telefon však zřejmě najde i využití v oblasti mobilních plateb.

  

Nejnovější příspěvek totiž prozrazuje přítomnost čtečky otisků prstů, která bude umístěna na zádech telefonu; a chybět nemá ani čip NFC. Můžeme počítat s tím, že zařízení ponese design vycházející ze vzhledu smartphonů značky Motorola, podobně jako nedávno představené Lenovo Vibe X3 (více informací). 

   

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *