Sledujte nás na YouTube

Lenovo do Las Vegas přiveze tabletofon K4 Note se 3 GB RAM

Společnost Lenovo spustila v posledních dnech kampaň lákající na nové zařízení ze své tabletofonové řady K Note. Poslední model K3 Note byl představen loni v březnu, jeho nástupce si však možná pospíší, neboť nevidíme důvody, proč by jej Lenovo začalo odhalovat již nyní.

Nyní se pojďme ponořit do spekulací, které v souvislosti s tímto modelem kolují internetem. Zařízení má dostat kovové tělo, čtečku otisků prstů a o pohon se má postarat procesor Helio X10 od MediaTeku. Díky Lenovu můžeme za jistý údaj považovat kapacitu RAM, která má narůst na 3 GB.

  

Je pravděpodobné, že se s Lenovem K4 Note setkáme na blížícím se veletrhu CES, který se odehrává tradičně počátkem ledna v Las Vegas.  

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *