Domů » Bleskovky » Legendární Lara Croft hlásí comeback. Příští rok na mobily dorazí Tomb Raider Reloaded

Legendární Lara Croft hlásí comeback. Příští rok na mobily dorazí Tomb Raider Reloaded

Zatímco se tvůrci ze studia Crystal Dynamics stále vzpamatovávají z neúspěchu konzolových The Avengers a další plnohodnotné dobrodružství neohrožené archeoložky Lary Croft je patrně v nedohlednu, vydavatelský dům Square Enix přesto na fanoušky Tomb Raidera nezapomíná. Tedy alespoň na ty, kteří holdují mobilním hrám. Především pro ně je totiž určený nově představený titul Tomb Raider Reloaded.

tomb raider reloaded

Na titulu pracují vývojáři ze studií Emerald City Games a Square Enix London. O závratné množství detailů se však bohužel nepodělili. Co tedy o novince vlastně víme? Podle zveřejněných záběrů se vrací stará dobrá Lara Croft, jak si ji pamatujeme ze starších dílů série. Nechybí ikonické modré tílko ani dvojice pistolí, s jejichž pomocí bude hrdinka bojovat s obrovitými pavouky či nebezpečně vyhlížejícím T-Rexem.

Tomb Raider Reloaded | Teaser Trailer

O samotné hratelnosti nevíme téměř nic, podle vývojářů však půjde o free to play akční arkádu, která dorazí na mobilní platformy někdy v průběhu příštího roku.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Diskuze k článku

  1. S takovými omalovánkami můžou jít někam,není mi pět let.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).