Domů » Bleskovky » LED Flip Wallet: Originální pouzdro pro Galaxy Note 4 se spoustou notifikačních diod

LED Flip Wallet: Originální pouzdro pro Galaxy Note 4 se spoustou notifikačních diod

Nový telefon = nové originální příslušenství. Málo kdy se vám při obměně telefonu stane, že se nově pořízený kousek pohodlně vejde do pouzdra, které jste používali pro jeho předchůdce, obzvláště pak, máte-li v oblibě kupovat originální příslušenství přímo od výrobce. Těmto zákazníkům se výrobci snaží nabídnout více, než pouhou koženou univerzální kapsu, neboť na originálním krytu s nějakou doprovodnou funkcí se dají také vydělat slušné peníze.

Samsung tak při představení nového tabletofonu Galaxy Note 4 ukázal i nové flipové pouzdro, které má kromě ochrany displeje notifikovat uživatele o zmeškaných událostech a dalších informacích jako je například zvolená hlasitost nebo míra nabití/vybití telefonu. Oproti HTC DotView nebo LG QuickCircle však k tomuto účelu nepotřebuje zapnutý (byť jen částečně) displej zařízení.

Kožený kryt pro Galaxy Note 4 totiž v sobě obsahuje několik řad LED diod, které graficky tyto výše zmíněné informace poskytují. Toto pouzdro se nasazuje namísto samotného zadního krytu tabletofonu, touto cestou pak dojde ke spojení potřebných pinů, které zajistí napájení diod. Bohužel díky této volbě pak již nebudete mít chuť LED flip wallet ze svého zařízení často odstraňovat, leda by vám nevadilo neustále manipulovat se zadním krytem.

Pouzdro bylo na veletrhu IFA ukryté ve vitríně a nebyly k němu žádné podrobnější informace, které bychom chtěli znát – cena, uvedení do prodeje, spolupráce s aplikacemi třetích stran nebo dostupnost pro jiné modely než Note 4. Na tyto informace si budeme muset počkat, až začne Samsung toto příslušenství oficiálně prodávat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Tyhle pouzdra asi nikdy nepochopím. Když to vidím u lidí, jak to překáží snad furt, příp. jak to vypadá napláclé na obličeji… uf. A strkat do do držáku nebo kolíbky…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).