Domů » Bleskovky » Lara Croft půjde ve šlépějích Hitmana: Objeví se jako hlavní hrdinka v logické tahové hře

Lara Croft půjde ve šlépějích Hitmana: Objeví se jako hlavní hrdinka v logické tahové hře

Vývojářské Studio Square Enix chystá další předělávku herní akční legendy do neotřelé podoby ovládané shora. Po velmi úspěšném titulu Hitman GO se podobného zpracování dočká i archeoložka Lara Croft.

Podle zveřejněného teaseru půjde o opět o tahovou logickou hru s neotřelým grafickým zpracováním. Hlavní hrdinka bude se zbraní v ruce řešit ve svých tazích logické úlohy, tahat za páky, sbírat použitelné předměty a bojovat proti rozlišným protivníkům. Hra vyjde na telefony a tablety později v letošním roce, přesné datum ani podporované platformy prozatím neznáme.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Ona většina si ty podporované platformy domyslí :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).