Domů » Bleskovky » Lara Croft GO: Logická tahová hra, která jde ve stopách Hitmana

Lara Croft GO: Logická tahová hra, která jde ve stopách Hitmana

Po úspěšné tahové hře Hitman GO se studio Square Enix rozhodlo přinutit plnit logické úkoly ve výřezech krajiny známou akční hrdinku Laru Croft. Ta se bude snažit v pěti kapitolách a celkem 75 úrovních zasazených do ruin starověké civilizace najít mýtus královny Venom.

  

Pohodlnou cestu jednotlivými levely se budou snažit znepříjemnit nebezpečné překážky, smrtící pasti i rozliční nepřátelé. Při plnění úkolů bude možné sbírat starobylé předměty a odemykat nové oděvy pro hlavní hrdinku.

   

Hra Lara Croft GO vyšla na platformy Android, iOS i Windows (Phone) a stojí 135 korun. Stáhnout si ji můžete z následujících odkazů.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

 1. vyzkoušíte někdo pls, jestli se synchronizuje postup na Windows PC/Windows telefon? Bez toho do toho nejdu. Na hitmanovi mě děsně štvalo, že to nejde.

  • lerion (neregistrovaný)

   Nezkoušel, ale bojím se, že to jsou akorát další levely ala Hitman. Pod kapotou beze změn.

  • Já měl za to, že je to automatické už u Hitmana :D

 2. Jindra (neregistrovaný)

  Ta hra je nejlepší, co jsem kdy na dotykovém zařízení hrál. Odehráno na iPadu Air. Opravdu doporučuju. Až poté jsem hrál Hitman GO, který není zdaleka tak dobrý, ale taky mě postupně dost chytnul.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).