Cena:

Lákavé nabídky z App Store: přehled aplikací a her, které jsou dočasně zdarma

Apple byl prvním, kdo představil obchod s aplikacemi. Na něm si můžete stáhnout nebo koupit cokoliv, co vás zajímá a baví. Tento koncept poté převzal Google s operačním systémem Android a svým způsobem se inspiroval i Microsoft se svým obchodem aplikací. Na App Store jsou některé úplně zdarma, za jiné zaplatíte. A právě teď za některé z nich nezaplatíte ani korunu.

Pro zařízení společnosti Apple je nespočet aplikací. Některé z nich jsou po omezenou dobu ve slevě nebo zdarma

K dispozici jsou aplikace pro biology, rodiče, děti i sportovce. Můžete se podívat zblízka na 3D modely lidského oka nebo si s pomocí aplikace naplánujete svůj workout i hubnutí do plavek. Pokud očekáváte nějakou významnou událost, můžete si nastavit odpočet dní. K dispozici jsou opět i herní tituly, ale tentokrát jsou jen čtyři. Snad jich příště bude více.

Aplikace, které jsou dočasně zdarma

Pokud jste zvědaví nebo se chcete stát očním lékařem, možná vám přijde vhod aplikace Eye Anatomy Atlas. Ta nabízí propracovaný 3D pohled lidského oka a všech jeho částí. Tato aplikace je pro velmi úzkou skupinu uživatelů a běžně stojí zhruba 120 Kč. V těchto dnech ji ale může mít každý úplně zdarma.

‎Eye Anatomy Atlas
Cena: 249,00 Kč
‎Cοuntdown
Cena: 49,00 Kč

Každý z nás se v životě na něco těší. Až dokončíme ročník, až půjdeme domů z práce nebo až se nám narodí potomek. Na všechny tyto události si můžete díky aplikaci Countdown udělat odpočet a průběžně tak sledovat zbývající počet dní.

‎ChartBook
Cena: zdarma
‎Funnel
Cena: 25,00 Kč+
Aplikaci se bohužel nepodařilo dohledat :-(

Umělá inteligence a golf k sobě na první pohled moc nejdou. Díky aplikaci GolfAI je ale opak pravdou. Při jejím spuštěním a namíření fotoaparátu na váš úder v golfu začne aplikace automaticky nahrávat. Video následně s pomocí AI analyzuje a nabídne možnosti zlepšení. Nevím, kolik z vás hraje golf, ale zní to zatraceně dobře.

‎golf ai
Cena: zdarma+

Hry, které jsou dočasně zdarma

‎Wolves of the Forest
Cena: zdarma+

Skládání puzzle se v době karantény stalo oblíbenou činností. Pokud máte malé děti nebo jsou kočky vaším oblíbeným zvířetem, bude se vám líbit aplikace Jigsaw Wonder Kittens. K dispozici je přes 180 kombinací a běžně stojí přes 70 korun. Nyní je zdarma k dostání pro iPhone i iPad.

Hra jménem Super Paleta Man je klasickým zástupcem arkádových her. Procházíte různým terénem a musíte se dostat přes zástupy slepic. K dispozici máte různé zbraně a tajné způsoby, jak se s nimi vypořádat.

‎Super Paleta Man
Cena: zdarma
Autor článku
David Skopal
Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.