Domů » Články » Lákavé nabídky na Google Play: přehled aplikací a her, které jsou dočasně zdarma (7. díl)

Lákavé nabídky na Google Play: přehled aplikací a her, které jsou dočasně zdarma (7. díl)

Google Play je obří obchod s aplikacemi pro zařízení s operačním systémem Android. Stejně jako v běžných obchodech, i tady se občas objeví akční nabídky a dnes vám dáme tipy na ty nejlepší. Opět je k dostání velké množství her a aplikací zdarma a další jsou k dostání s výraznou slevou.

google play
V Google Play je k dostání nespočet aplikací. Některé jsou dočasně zdarma nebo ve slevě

Půlka týdne s sebou přinesla i slevy a akce na Google Play Store. Úplně zdarma si tak můžete stáhnout VPN, přehrávač hudby, pár logických her a ve slevě najdete další spoustu všech možných nástrojů, her, vychytávek a aplikací. Všechny nabídky jsou časově omezené a mohou kdykoli skončit. Dejte nám do komentářů vědět, jakou appku jste si dnes z našeho výběru stáhli vy a podělte se o své zkušenosti.

Aplikace, které jsou nyní zdarma 🤑

VPN-ky jsou oblíbeným nástrojem poslední doby a vzhledem k otázkám bezpečnosti na internetu je tento trend pochopitelný. Díky virtuální privátní síti můžete také přistupovat k obsahu, který je exkluzivní pro jednotlivé části světa. VPN Proxy Master 2020 vás normálně přijde na 170 Kč, ale po omezenou dobu je ke stažení zcela zdarma.

Každý z nás má denně spoustu práce a na některé důležité věci se občas zapomene. Todo Task Reminder vás upozorní na blížící se úkoly a připomínky, které máte v plánu. Na Google Play má tato appka více než 100 tisíc stažení a většina recenzí je kladná. Navíc v těchto dnech místo 50 korun nezaplatíte vůbec nic.

Todo Task Reminder Pro + Widget
Todo Task Reminder Pro + Widget

Vypne se vám obrazovka přesně v ten moment, kdy to nejméně potřebujete? Na některých telefonech můžete nastavit, že se vám při používání některých aplikací nezhasne displej. Nebo si můžete pomoct aplikací Screen On. Na ní si pak stačí zvolit aplikace, u kterých se má displej zůstat aktivní po neomezenou dobu. Omezený je však čas, kdy je tato appka ke stažení zdarma. Podle zdrojů by měla sleva končit za 6 dní.

Aplikace ve slevě 📱

Kdybyste náhodou byli zapálení do technologií a zároveň pracovali ve stavebním průmyslu, možná využijete aplikaci Stairs-X Pro. Na výběr máte z 22 typů schodišť a dokážu si představit, že by tento nástroj občas využili architekti nebo projektanti. Cena je i po slevě celkem vysoká a za 230 Kč se rozhodně najdou i lepší investice. Pokud ale stavíte schody, třeba vám přijde vhod.

Stairs-X Pro Stairs Calculator
Stairs-X Pro Stairs Calculator
Autor: PixieFan
Cena: 349,99 Kč

Pro jednoduchou tvorbu animovaných tapet pro Android telefony poslouží aplikace Photo Widget+. Tato appka má navíc přes 50 tisíc stažení a velmi kladné hodnocení. Pokud si chcete vytvořit vlastní tapetu a Zedge nebo jiné platformy vám nevyhovují, Photo Widget+ je jednou z možností.

Animated Photo Widget +
Animated Photo Widget +
Autor: Hikaru Inc.
Cena: 49,99 Kč

Níže jsou dvě aplikace pro studium jazyka. První využije asi větší část populace – španělština je jeden z předních světových jazyků a určitě se s ní v životě neztratíte. Pro hebrejštinu už tolik využití nebude, ale studentům teologie nebo nadšencům může být prospěšná.

Learn Hebrew Premium
Learn Hebrew Premium
Autor: EnigmeX
Cena: 79,99 Kč

Kdyby vám z nějakého důvodu nevyhovovalo převody jednotek googlit, můžete si stáhnout appku unitMeasure. Je offline a převádět tak můžete i bez přístupu k internetu. Vývojář se však o tuto aplikaci pečlivě stará a vydává aktualizace vylepšující uživatelský zážitek a design prostředí. Za necelých 30 korun tak můžete mít solidně vypadající převodník, který možná pomůže studentům při testech v příštím školním roce.

Hry, které jsou nyní zdarma 💰

Bermuda Triangle Pro
Bermuda Triangle Pro
Autor: Qookie Games
Cena: 54,99 Kč

V hrách může být víc než jen zombies a nepřátelé. Například hra Fill Expert vám pořádně procvičí mozkové závity a všem studentům, kteří zůstávají přes prázdniny doma, se tato hra bude hodit. Samozřejmě si ji může stáhnout každý a vyzkoušet si, jak máte podle hry vysoké IQ. A ušetřených 50 korun můžete utratit za něco jiného.

Fill Expert VIP
Fill Expert VIP
Autor: ArtStorm
Cena: 48,99 Kč

Další hra pro přemýšlivé je Perplexed. Máte za úkol neustále řešit početní úlohy a ve hře zapojíte nejen inteligenci, ale také paměť. Na Google Play má sice poměrně nízký počet stažení, ale graficky je hra velmi hezky zpracovaná a někdy je fajn objevit skrytý poklad v záplavě her a aplikací. V tomto případě nezaplatíte na Perplexed ani korunu. Jindy by vás vyšla na zhruba 70 Kč.

Perplexed - Math Puzzle Game
Perplexed - Math Puzzle Game

Hry ve slevě 🎮

Necromancer Returns
Necromancer Returns
Cena: 79,99 Kč
Shootout on Cash Island
Shootout on Cash Island
Cena: 35,99 Kč
9th Dawn II 2 RPG
9th Dawn II 2 RPG
Autor: Valorware
Cena: 109,99 Kč

Chcete neobvyklou a zcela netypickou hru? Lucid Dreams je v tom případě pro vás jako stvořená. Ručně malovaná grafika, temný příběh o mladé dívce a ponurá atmosféra hry vás strhne od prvního spuštění. Tato hra má jako jedna z mála zlevněných plný počet hvězdiček v hodnocení a polští vývojáři se o tento herní titul neustále starají. Investice ve výši zhruba 35 Kč se tak nezdá nijak velká a za své peníze dostanete ojedinělou hru se zajímavým příběhem a zpracováním.

S dobrým hodnocením přichází také hra Fluid Simulation. Svým charakterem připomíná spíše aplikaci, ale na funkčnosti to nijak neubírá. Simulaci kapalin a roztoků můžete vylepšit různými barvami a své výtvory následně používat jako živou tapetu telefonu. Fluid Simulation má více než 8 tisíc kladných recenzí a za zhruba 20 korun si můžete tuto appku užít i vy.

Yahtzee scoresheet
Yahtzee scoresheet
Autor: Sweetstone
Cena: 25,00 Kč

David Skopal

Redaktor SMARTmania.cz a externí copywriter žijící v Brně. Nadšenec do technologií, smartphonů a gadgetů. Fanoušek OnePlus. Mám rád vaření a dobré jídlo. Ve volném čase hraju badminton a chodím plavat.

7 komentářů

 1. Zajímala by mě statistika, kolik ze zde uváděných aplikací dočasně zdarma je z GPlay do 3 měsíců smazána kvůli malware

  • A proč si ji nenajdeš? Seznamy odstraněných aplikací nejsou tajné.

  • David Skopal

   Na Google Play se nachází velké množství aplikací a her, které jsou ve slevě. Do tohoto seriálu však vybírám jen ty, které považuji za relevantní. Vybírám na základě uživatelských recenzí, počtu stažení a v neposlední řadě také hodnocení. Věřím tedy, že sítem neprojdou ty aplikace, které by byly jakýmkoliv způsobem nebezpečné.

 2. Ahoj,
  zkuste moji „záchodovku“ Bitcoin Hunter, je také zdarma :-)
  [odkaz]

  • Už si to zkoušel jednou a všichni ti napsali, že to stojí za houno, nevím proč to sem pořád cpeš.

   • Aha, to jsem nějak přehlídnul, tak sorry, zkusím to jinde :-)

   • No nevim, me to neprijde zas tak spatny, urcite je v tomhle pripade „stoji to za houno“ zbytecne az moc silny kalibr.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).