Domů » Bleskovky » Kupte si Chromebook a dostanete na dva roky 1 TB na Google Drive zdarma

Kupte si Chromebook a dostanete na dva roky 1 TB na Google Drive zdarma

Google chce před Vánoci vzbudit zájem o své Chromebooky a tak připravil zajímavou akci zejména pro uživatele svého cloudového úložiště. Všem zákazníkům, kteří si do 1. ledna 2015 zakoupí nový Chromeboook, daruje zdarma na dva roky 1 TB na Google Drive, což je balíček, který by běžně stál 240 dolarů (5 400 Kč).

  

Vzhledem k tomu, že cena Chromebooků v USA začíná na 199 dolarech, může se v zámoří jednat o velmi zajímavou nabídku. U nás lze Chromebooky pořídit za vyšší cenu, navíc není jisté, zdali se jich nabídka týká také. Google na svém blogu zveřejnil seznam prodejců, u nichž lze nový Chromebook koupit, bohužel nikde neuvedl, zdali bude spolu se zařízením dodáván voucher s kódem nebo bude stačit nový Chromebook zakoupený kdekoliv zaregistrovat na Google účtu a kapacita Google Drive bude navýšena automaticky.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. kralcak (neregistrovaný)

    staci iba otvorit stranku [odkaz] na chromebooku a nalogovat sa a poziadat o 1TB miesta a hotovo

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).