Domů » Kontakt, redakce a reklama

Kontakt, redakce a reklama

Internetový server SMARTmania.cz byl založen v červnu roku 2005 a brzy tedy oslaví své 15. narozeniny. Za tu dobu se vypracoval mezi přední české weby věnující se technologickým novinkám, smartphonům, tabletům, automobilům, chytré domácnosti a dalším „smart“ zařízením, které nás obklopují v každodenním životě.

Našim čtenářům přinášíme čerstvé informace, novinky, odborné recenze, videopohledy a další zajímavé postřehy z oblasti moderních technologií. Každý den nás navštíví okolo 30 až 50 tisíc čtenářů, kteří zobrazí více než 70 000 stránek.

Provozovatel, fakturační adresa

SMARTmania s.r.o.
Rybná 716/24
110 00 Praha 1

IČ: 02664569
DIČ: CZ02664569

Jak zrušit odběr notifikací na nové články?

Na SMARTmanii se můžete nechat upozorňovat na nové články pomocí notifikací ve vašem webovém prohlížeči. K odběru těchto notifikací se lze dobrovolně přihlásit kliknutím na ikonku zvonečku v levém spodním rohu stránky.

zruseni_notifikaci
Pro přihlášení či odhlášení notifikací stačí kliknout na ikonku zvonečku…

V případě, že již nechcete upozornění na nové články do vašeho telefonu či počítače dostávat, stačí opět kliknout na ikonku zvonečku a následně kliknout na červené tlačítko Odhlásit.

Odběr lze také zrušit v nastavení vašeho webového prohlížeče. Pokud máte Chrome, přejděte do nabídky Nastavení – Nastavení stránek – Notifikace a zde odstraňte notifikace SMARTmania.cz. Nejjednodušší cesta k odhlášení notifikací je ale přes kliknutí na ikonku zvonečku :-)

Reklama & spolupráce

Pro zasílání tiskových zpráv, námětů na soutěže a pozvánek na tiskové konference využijte e-mail redakce@smartmania.cz. V případě zájmu o reklamu nebo obchodní spolupráci nás kontaktujte na e-mailu reklama@smartmania.cz.

K analýze návštěvnosti a personalizaci reklam používáme soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací.

Napište nám

Upozornění: Kontaktní formulář ani níže uvedený redakční e-mail neslouží pro zasílání technických dotazů a uživatelskou podporu, pro tyto potřeby využijte našeho diskuzního fóra.

Vaše jméno (vyžadováno)

Váš email (vyžadováno)

Předmět

Vaše zpráva

Přidejte se k nám

Baví vás chytré telefony, automobily a vše, co se točí kolem technologií? Staňte se součástí týmu SMARTmania.cz.

Sledujte naše RSS kanály

SMARTmania.cz na sociálních sítíchTwitter, FacebookYouTube & Instagram