Domů » Bleskovky » Kde mají nejlevnější rohlík? Aplikace Kupi vám to prozradí

Kde mají nejlevnější rohlík? Aplikace Kupi vám to prozradí

Lovci slev a výhodných nabídek, zbystřete. Aplikace Kupi od Seznamu dostala novou funkci, která potěší nejen ty spořivé mezi námi. – Uživatelé aplikace Kupi.cz, kteří se setkají s produktem, který je zaujme nebo jim zachutná, si mohou po naskenování čárového kódu produktu telefonem během pár vteřin zjistit, zda je aktuálně v akci a kde ho nejvýhodněji nakoupí. Už tak nemusíte procházet letáky ručně.

kupi aplikace 2
Aplikace Kupi.cz

. Získají také podrobné informace o složení, dozvědí se, zda je vhodný pro celiaky nebo diabetiky, a za kolik se běžně prodává. Předražené potraviny s nekvalitním složením tak spotřebitelé hravě odhalí. „Zákazníci dostanou informaci, zda je produkt vhodný pro zdravé stravování. Vychytávku ocení ale hlavně ti, kteří mají nějaké omezení při příjmu potravy nebo striktní dietu, a musí si tak bedlivě hlídat složení svého jídla,“ uvádí Petr Miklík, analytik retailových cen Kupi.cz.

Kupi.cz - Rádce před nákupy
Kupi.cz - Rádce před nákupy

Aplikace umožňuje i vytváření nákupních seznamů. Uživatelé v ní mohou využívat také praktickou možnost nahrání věrnostních karet. Zmíněná novinka v mobilní aplikaci Kupi.cz je dostupná pro operační systémy Android i iOS, Google Play a zařízení Huawei v rámci Huawei AppGallery zdarma.

Michael Chrobok

Nestranný fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).