Domů » Bleskovky » Karma přichází: První dron GoPro přiletí za dva týdny

Karma přichází: První dron GoPro přiletí za dva týdny

O první kvadrokoptéře společnosti GoPro se začalo spekulovat před dvěma lety, její existenci pak šéf firmy oficiálně potvrdil loni v květnu. Premiéra se měla odehrát na začátku letošního roku, nakonec však došlo k několika odkladům. Nyní již však má den představení dronu GoPro Karma svoje datum – 19. září 2016.

Zdá se, že se společnosti GoPro podařilo podobu Karmy uhlídat až do poslední chvíle, takže nás za 14 čeká překvapení. Dron má být vybaven vlastní integrovanou kamerou, z níž pochází například tento záběr z loňského prosince.

GoPro: Karma — If life is a dream...

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

4 komentářů

 1. Ono zalezi jakou nasadi cenu … pak se uvidi jestli to bude konkurenceschopne.

  • V tuhle chvíli je to tak turbulentní trh (včetně legislativy), že je prakticky nemožné cokoli predikovat a určit, co bude strůjcem úspěchu.

 2. Moucha (neregistrovaný)

  tady je obrázek Karmy + Gopro5 + ručního stabilizátoru, bohužel jim to uniklo přímo z jejich stránek. Můžete to hodit do článaku

  [odkaz]

  [odkaz]

  • Moucha (neregistrovaný)

   + samozřejmě jak je známo už rok, dron bude fungoval pouze s GoPro5 a je to tak i logický

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).