Karafiát nebo sluchátka? Na Smarty patří tento pátek ženám!

Mezinárodní den žen slavíme každoročně 8. března, přestože jeho původ dnes zná málokdo. MDŽ původně pochází z USA, kde vznikl roku 1908 jakožto stávka Newyorských švadlen za lepší pracovní podmínky a získání volebního práva. Přestože socialistická propaganda a nezapomenutelné rudé karafiáty tomuto svátku dodaly punc komunismu, slavíme jej téměř ve stejné podobě dodnes.

Abyste se před svou partnerkou vytáhli i vy, přinášíme výběr super dárků pro něžné pohlaví, na které jsme připravili slevu až 50 %. 

smarty.cz MDŽ akce

Audiofilku potěšíte pěknými sluchátky nebo reprákem. Sluchátka Marshall Major III Bluetooth pořídíte za sníženou cenu 3 790 Kč. Zlatá Beats urBeats 3 Lightning vyjdou na 1 490 Kč. Cestovní reprák JBL GO 2 v barvě champagne koupíte za 890 Kč a jeho většího sourozence JBL Charge 3 jen za 3 290 Kč.

Sháníte pro ni nový telefon? Samsung Galaxy J5 ve zlaté barvě je dnes na Smarty v akci za 3 790 Kč, růžově zlatý telefon střední třídy Doogee X53 pak jen za 1 690 Kč.

Pro dobití telefonu i sluchátek se bude hodit powerbanka, která bude stále po ruce. A co kdyby vypadala jako klasická rtěnka? Powerbanka Richmond and Finch ve třech barvách má tvar rtěnky a nabídne kapacitu 2 600 mAh pro minimálně jedno plné dobití. Vyjde vás na 690 Kč.

Pokud ji chcete obdarovat skvostným značkovým balíčkem 2v1, sáhněte po sadě Guess. Zlatá sada obsahuje špuntová sluchátka a powerbanku s kapacitou 2 000 mAh, růžově zlatá pak dokonce se 4 000 mAh. Obě sady v elegantním balení vás vyjdou na 799 Kč, tedy o 33 % levněji.

Notebook vaší milované se bude mít jako v bavlnce s elegantním pouzdrem Guess Saffiano pro notebooky o úhlopříčce 13”. Pouze dnes vás bude stát jen 799 Kč. iPhone X nebo XS  bude v bezpečí v obalu Karl Lagerfeld Ikonik za akčních 399 Kč.

Tyto a mnohem více akcí najdete pouze tento pátek ZDE. Všem dámám přejeme to nejlepší! <3

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.