Domů » Články » Karafiát nebo sluchátka? Na Smarty patří tento pátek ženám!

Karafiát nebo sluchátka? Na Smarty patří tento pátek ženám!

Mezinárodní den žen slavíme každoročně 8. března, přestože jeho původ dnes zná málokdo. MDŽ původně pochází z USA, kde vznikl roku 1908 jakožto stávka Newyorských švadlen za lepší pracovní podmínky a získání volebního práva. Přestože socialistická propaganda a nezapomenutelné rudé karafiáty tomuto svátku dodaly punc komunismu, slavíme jej téměř ve stejné podobě dodnes.

Abyste se před svou partnerkou vytáhli i vy, přinášíme výběr super dárků pro něžné pohlaví, na které jsme připravili slevu až 50 %. 

smarty.cz MDŽ akce

Audiofilku potěšíte pěknými sluchátky nebo reprákem. Sluchátka Marshall Major III Bluetooth pořídíte za sníženou cenu 3 790 Kč. Zlatá Beats urBeats 3 Lightning vyjdou na 1 490 Kč. Cestovní reprák JBL GO 2 v barvě champagne koupíte za 890 Kč a jeho většího sourozence JBL Charge 3 jen za 3 290 Kč.

Sháníte pro ni nový telefon? Samsung Galaxy J5 ve zlaté barvě je dnes na Smarty v akci za 3 790 Kč, růžově zlatý telefon střední třídy Doogee X53 pak jen za 1 690 Kč.

Pro dobití telefonu i sluchátek se bude hodit powerbanka, která bude stále po ruce. A co kdyby vypadala jako klasická rtěnka? Powerbanka Richmond and Finch ve třech barvách má tvar rtěnky a nabídne kapacitu 2 600 mAh pro minimálně jedno plné dobití. Vyjde vás na 690 Kč.

Pokud ji chcete obdarovat skvostným značkovým balíčkem 2v1, sáhněte po sadě Guess. Zlatá sada obsahuje špuntová sluchátka a powerbanku s kapacitou 2 000 mAh, růžově zlatá pak dokonce se 4 000 mAh. Obě sady v elegantním balení vás vyjdou na 799 Kč, tedy o 33 % levněji.

Notebook vaší milované se bude mít jako v bavlnce s elegantním pouzdrem Guess Saffiano pro notebooky o úhlopříčce 13”. Pouze dnes vás bude stát jen 799 Kč. iPhone X nebo XS  bude v bezpečí v obalu Karl Lagerfeld Ikonik za akčních 399 Kč.

Tyto a mnohem více akcí najdete pouze tento pátek ZDE. Všem dámám přejeme to nejlepší! <3

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.