Domů » Bleskovky » Kapesní válčení pokračuje. Na mobily vychází rozšíření legendární strategie Company of Heroes

Kapesní válčení pokračuje. Na mobily vychází rozšíření legendární strategie Company of Heroes

Rozšíření pro legendární strategii Company of Heroes s názvem Opposing Fronts dorazilo na obrazovky mobilních telefonů s operačními systémy iOS a Android.company of heroes opposing fronts

Dvě nové kampaně

Balíček Opposing Fronts rozšiřuje základní hru o dvojici nových příběhových kampaní – Liberation of Caen a Operation Market Garden, v nichž se hráči mohou postavit buď na stranu Britů, nebo německé obrněné divize.

Oba „tábory“ přitom disponují unikátními jednotkami a bojovými možnostmi, což by mělo být pro hráče motivací vyzkoušet kampaň za obě strany konfliktu. Nové jednotky se po zakoupení rozšíření zpřístupní rovněž v režimu Skirmish.

Company of Heroes: Opposing Fronts - Out now for iOS and Android

Přídavek Opposing Fronts si můžete zakoupit formou mikrotransakce přímo v menu základní hry, bez které se tedy logicky neobejdete. Rozšíření stojí příjemné čtyři dolary (necelých 90 korun), zatímco za základní hru zaplatíte 349 korun.

‎Company of Heroes
Cena: 349,00 Kč+
Company of Heroes
Cena: 439,99 Kč

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).